Пологівський професійний ліцей чекає на тебе!

0
82

Ось і завершився ще один навчальний рік. У школах вже продзвеніли останні дзвоники, і школярі 9 та 11 класів опинилися на роздоріжжі. Перед ними стоїть складний вибір: куди та на кого йти навчатися, щоб після закінчення навчального закладу бути конкурентоздатним на ринку праці та отримувати за свою роботу гідну зарплату.IMG_4394

Пропонуємо сьогоднішнім абітурієнтам та їхнім батькам свій вибір зупинити на Пологівському професійному ліцеї!

Про ліцей

Погівський професійний ліцей має досить багату історію, адже у цьому році відсвяткував своє 40-річчя. Сьогодні тут навчаються 305 учнів, які свою долю вирішили пов’язати з електрикою, водінням легкових та вантажних автівок, електрогазозварюванням, монтажем гіпсокартонних конструкцій. Учні, котрі в подальшому хочуть мати престижні професії, сьогодні навчаються також на кухарів та кондитерів. У ліцеї надають потужну теоретичну базу, але основний акцент робиться на щоденній практиці. Але про все по порядку.

Про навчання

Навчальний заклад має 2 корпуси для теоретичного навчання та для практичних занять, 5 майстерень і 3 лабораторії.

У цьому навчальному році адміністрація спільно з педагогами переробили навчальні програми, щоб активно запроваджувати інноваційні технології, аби випускники ліцею були затребувані роботодавцями і мали високу кваліфікацію.

Тільки у цьому році для забезпечення належної якості і організації навчально-виробничого процесу придбали 5 комп’ютерів, 2 мультимедійні проектори, 2 ноутбуки, комплект аргонно-дугового зварювання, зварювальні маски, 5 інвекторів для освоєння сучасних видів зварювання. У лабораторію для кухарів та кондитерів купили електром’ясорубку, сучасний посуд на інвентар. Для слухачів від центру зайнятості, які навчаються на продавців продовольчих та непродовольчих товарів, придбали 2 касових апарати. У майстернях замінили систему водопостачання та каналізацію на пластикові, встановили нові раковини та нову витяжну шафу.

І,звичайно ж, у постійному доступі для ліцеїстів актовий та спортивний зали, тренажерний комплекс, бібліотека та комп’ютерний клас, безкоштовний Інтернет. Дирекція ліцею йде в ногу з часом, тому прагне, щоб діти освоювали сучасні професії на сучасному обладнанні.

Про педагогів

Про людей, які знайомлять учнів з їхньою майбутньою професією, не можливо говорити без ноток захоплення. У ліцеї працюють викладачі, які майже все своє життя віддали дітям, які випустили не одне покоління майстрів своєї справи. Так, наприклад, вже більше 25 років свій досвід і знання передають учням Євген Анатолійович Волковинський та Наталія Вікторівна Самчук. До речі, це колишні випускники цього навчального закладу. Потрібно також зазначити, що майже щороку у колектив приходять  молоді педагоги.

На сьогодні у ліцеї працюють 36 педагогів та 5 осіб адміністрації: директор Іван Іванович Чесноков, заступник директора з навчально-виробничої роботи Тетяна Іванівна Демарецька, заступник директора з навчально-виховної роботи Анатолій Вікторович Кілімов, старший майстер Наталія Олександрівна Коломацька, методист Олександра Василівна Дуб.

Пишаються в ліцеї викладачами та майстрами, учні яких з року в рік показують високі результати у конкурсах та олімпіадах. Серед них викладач української мови та літератури Тетяна Володимирівна Купринюк, викладач всесвітньої історії та історії України Людмила Анатоліївна Данілова, майстер виробничого навчання, що працює з електрогазозварювальниками Сергій Миколайович Бренч, майстер виробничого навчання, що працює з кухарями Наталія Володимирівна Горбенко.

Досягнення учнів ліцею

Вони досить таки високі. Так, у цьому навчальному році Владислав Нікішин та Богдан Перекупка під керівництвом викладача інформатики А.А.Полуляхової брали участь у престижному всеукраїнському чемпіонаті інформаційних технологій, що проходив у Києві. Два роки поспіль вони є переможцями обласного конкурсу і дипломантами всеукраїнського. Також у цьому році відбулися обласні конкурси з фахової майстерності, де учні ліцею гідно представили свій навчальний заклад, і ось які результати привезли: за професією «Електромонтер» Дмитро Профатило виборов 5 місце, за професією «Кондитер» Ярослава Дерев’янко зайняла 4 місце, за професією «Електрогазозварник»  Андрій Хлопко  на почесному 4 місці.

В обласних олімпіадах із загальноосвітніх предметів учні ліцею також одні з найкращих.

А про те, який мелодійний голос у пологівських дівчат, знають  не з чуток і в області. Нещодавно відбувся конкурс ліричної пісні, на якому виступала учениця ліцею Анастасія Бойко. Дівчина увійшла до п’ятірки переможців та нагороджена двома почесними грамотами. А в конкурсі патріотичного спрямування «Я – українка» дівчата групи кондитерів Анастасія Деревенко та Андріана Бойко стали фіналістками.

У ліцеї велику увагу приділяють здоров’ю та спорту. Тому серед учнів багато майстрів спорту та призерів України з пауерліфтингу. Серед них Владислав Акопян, Іван Педаш, Богдан Жребко, Едуард Демоненко, Євген Литвиненко та Данило Носко.

Про виробничу практику

Практика – основа-основ перед офіційним працевлаштуванням, це те місце, де учні мають змогу перевірити здобуті знання, шляхом спроб та помилок відшліфувати свою майстерність у обраній ними справі. Учні ліцею проходять практику на 32 підприємствах міста, району та області, за яку отримують перші гроші. Сьогодні хлопці проходять виробничу практику у Запоріжжі на заводі ТОВ «Електропривід», де їм забезпечене 2-разове харчування та безкоштовне проживання у гуртожитку. Влітку розпочинається виробнича практика у кухарів. Учні з майстром їдуть у приморський оздоровчий заклад «Зоря», де їм також безкоштовно надають харчування, проживання, сплачують зарплату.

Починаючи з 1 курсу, кондитери та кухарі проходять виробниче навчання у їдальні ліцею, де готують смачні обіди для своїх товаришів. До речі, усі учні ліцею безкоштовно харчуються раз на день, а діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, знаходяться на повному державному забезпеченні.

Про гуртожиток

Усім іногороднім учням надається право на безкоштовне проживання у гуртожитку, що розрахований на 150 місць. У кімнаті мешкають по 2-3 особи. На кожному поверсі облаштовані кухні для приготування їжі, куди у цьому році докупили 3 нових холодильники. Є кімната відпочинку з телевізором і комп’ютерами та кімната для занять. У гуртожитку підключений Інтернет з WI-FI. Навіть є тенісні столи, які ніколи не пустують, бо учні ліцею обожнюють цю гру.

Подальша доля випускників

Багато випускників ліцею вступили до вишів та отримали звання спеціалістів і магістрів. До речі, всі ліцеїсти можуть вступати до коледжів, технікумів та університетів без складання вступних іспитів, без ЗНО, а лише за співбесідою, більшість випускників ліцею вступають на бюджетну форму навчання.

Багато учнів, які закінчили ППЛ, досягли чималих висот у житті. Так, Євген Шубін навчався на радіомонтажника, а сьогодні він – підполковник ЗСУ. Дмитро Гулий опанував професію електромонтера і працює інженером-електриком на «Запоріжсталі». Оксана Баглюк і Ганна Артюх вчилися на кухарів-кондитерів і сьогодні  працюють завідуючими виробництвом у кафе «Чумацький шлях» та «Анастасія».

Обравши Пологівський професійний ліцей ви отримаєте:

 • атестат про середню освіту;
 • диплом кваліфікованого робітника;
 • трудову книжку з трудовим стажем за весь час навчання;
 • свідоцтво водіїв категорії «В», «С1».

Учні ліцею отримують:

 • щомісячну стипендію у розмірі 415 гривень;
 • безкоштовне проживання у гуртожитку;
 • грошові премії за високі досягнення у навчанні, спорті, художній самодіяльності;
 • 50% знижку на проїзд у залізничному транспорті.

*Учні з малозабезпечених, багатодітних сімей отримують матеріальну допомогу.

Уже розпочалася вступна кампанія до ДНЗ «Пологівський професійний ліцей» на 2017-2018 навчальний рік!

На базі 9 класів за спеціальностями:

 • електрогазозварник; водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С1»;
 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів категорії «В» і «С1»;
 • кухар; кондитер.

На базі 11 класів:

 • кухар;
 • електрогазозварник.

Чекаємо на вас за адресою: м. Пологи, вул.Дружби, 72.

Телефон для довідок: (06165) 2-34-91.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут