«Пологівські вісті» знову відзначили у Києві

0
2

Сьогодні наше професійне свято. І хоч не до святкувань, треба здати в друк свіженький випуск газети, але святковий настрій присутній, а головне – надходять вітання і приємні новини. Національна спілка журналістів України відзначила «Пологівські вісті» у номінації «Журналістська акція» за проведення еко-кампанії.spilka_zhurnalistiv

У 2015 році наша газета стала переможцем конкурсу НСЖУ і отримала почесне звання «Краща районна газета України». Але на цьому не зупинилися, за минулий рік нам вдалося перейти від інформаційної журналістики до соціально активної. Що це значить? Ми зрозуміли, час настав саме для активних соціальних дій. Якщо самі не наведемо лад у своєму місті, на вулиці, у дворі, то хто це зробить за нас?

Саме такі думки надихнули нашу журналістку і рекламного менеджера Оксану Бойкову взяти участь у конкурсі на здобуття еко-гранту для нашого міста. Багато було зроблено й пройдено для реалізації цього задуму, але в неї все вийшло. Грант від польського фонду «Освіта для демократії» «Пологівські вісті» отримали. До оголошеної кампанії і окремих акцій активно долучилися всі журналісти і члени колективу «Пологівських вістей», а також школярі міських шкіл. Оксана стала генератором ідей і координатором втілення в життя всіх акцій. Робота кипіла. Приємно, що колеги-журналісти з НСЖУ високо оцінили наші старання.

Також приємно, що цього року до Києва за нагородами вирушать багато журналістів із Запорізької області, серед яких колеги з Бердянська, Мелітополя, Запоріжжя. Запорізька обласна організація НСЖУ (голова Наталія Кузьменко), як і минулого року, визнана кращою обласною організацією НСЖУ. Вітаємо колег!

«Пологовістяни».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут