Пологівські дороги розтанули, як сніг навесні

15
11

Депутат Колесников: Ті, хто «ремонтували» дороги, повинні бути покарані!

Минулого року близько 5 мільйонів гривень було витрачено на ремонт доріг в Пологах. Після зими всі ці дороги розсипались, наче ніякого ремонту і не було, розтанули, як сніг навесні.фото Колесников трибуна

На сесії райради в березні цього року голова Пологівської районної адміністрації Артур Крупський відрапортував, що на Пологівський район з Києва зайде більше 200 мільйонів гривень на ремонт доріг. Розібратися в цьому питанні вирішив депутат Пологівської районної ради Вячеслав Колесников, обурений бездарним підходом до ремонту доріг.

– Я ініціював створення тимчасової контролюючої комісії, до складу якої ввійшли депутати районної ради, – розповідає Вячеслав Колесников. – Мене, як депутата районної ради, це дещо збентежило в тому плані, що ми вже бачимо реальний приклад  неякісного ремонту доріг і цілком зрозуміло, як будуть «освоєні» ці мільйони з Києва. Саме тому депутати мене підтримали, і ми створили тимчасову контролюючу комісію задля здійснення контролю за якістю виконаних ремонтних робіт у 2016 році на пологівських дорогах. Я запропонував запросити до складу комісії спеціалістів, представників незалежної лабораторії, які візьмуть шурф грунту і подивляться, чи дійсно робітники дотримувались технології при ремонті доріг. Я готовий був навіть за власний кошт профінансувати цю перевірку. Не секрет, що кошти на ремонт доріг освоїло місцеве комунальне підприємство.

На першому ж своєму засіданні комісія звернулась до мера Поліг Юрія Коноваленка з вимогою надати документацію, яка стосується питань залучення підрядних організацій та виділення коштів на ремонт доріг в Пологах у 2016 році, а також яким чином ці організації залучалися до виконання робіт, копії договорів, копії кошторисів та актів виконаних робіт. Та, на жаль, пан Коноваленко просто надав стандартну відписку. Це свідчить про те, що йому, мабуть, не хочеться, щоб хтось його контролював. Те, що він є представником провладної партії, ще не дає йому права вседозволеності, адже виходить, що комісія райради, яка також представляє місце-ву владу, обрану людьми, для нього – ніхто.

Мало того, під час сесії Пологівської райради Коноваленко публічно заявив, що ніякої інформації надавати не збирається, бо райрада йому – ніхто. Хоча депутати мають законне право ознайомитися з будь-якими офіційними документами, які зберігаються у відповідних органах місцевого самоврядування, копіювати ці документи, а посадові особи місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, на звернення депутата місцевої ради мають надати йому довідкові матеріали та іншу інформацію, необхідні для здійснення депутатських повноважень.

Така відмова може свідчити про наявність у витребуваних документах відомостей, які можуть бути використані як докази допущення посадовими особами Пологівської міської ради зловживань при залученні підрядних організацій та виділенні коштів на ремонт доріг в Пологах у 2016 році. Таким чином, це також є перешкоджанням діяльності депутата місцевої ради.

Саме тому я звернувся в прокуратуру Запорізької області з вимогою скласти протокол про корупцію відносно Юрія Коноваленка. але якщо я отримаю відмову, подам позов до суду й таки доб’юсь відкриття кримінальної справи і винесення йому протоколу про корупцію. Громада має знати, куди і яким чином витрачено її ж кошти!

Про те, що гроші при ремонті доріг спустили на вітер, свідчить ще й той факт, що минулої осені одного з керівників філії “Пологівський райавтодор” Запорізького облавтодору підозрювали у розкраданні асфальту і нецільовому використанні техніки підприємства, про що йшлось в ухвалі Пологівського районного суду від 25 жовтня минулого року.

Під час перебування на лікарняному він наказав своєму заступнику відвезти 32 тонни асфальту до двору свого брата в село Тарасівку, а укладала той асфальт техніка підприємства. Брат сказав, що за все заплатив, та цю версію головний бухгалтер підприємства спростувала.

І це лише один факт, і питання одне: скільки це ще буде тривати?

Іван Людських.

 

15 КОМЕНТАРІ

 1. Спасибо таким горожанам как Вячеслав Колесников благодаря ему хоть как то будут
  реагировать на состояние наших дорог ,все водители ездят ругаются и молчат ждут что
  кто то за них побеспокоится. А с другой стороны неужели наша местная власть ходит пешком, и пусть хоть вообще дороги нет им все равно. Не хочется ли вам влада, которую мы выбрали, для людей сделать добрые дела, чтобы о вас говорили с уважением. А какая дорога на Гуляйполе, кошмар, сниму видео размещу на ютубе и вызову телевидение, звонила в нашу Районку не реагируют.
  Горожане давайте вместе бороться ,перекрывать дороги и начнут реагировать

  • Вячеслав не пологівець, він мешкає в Запоріжжі. http://news24.zp.ua/2017/04/poltory-sotni-zemelnyh-uchastkov-podelili-mezhdu-soboj-vladislav-kutsenko-i-vyacheslav-kolesnikov/
   Але баче себе жителем столиці, в кріслі депутата ВР! ?
   Вам, Ірино, перш чим писати такі коментарі, треба розуміти кому які дороги та магістралі підпорядковуються, та хто за які несе відповідальність. За які місто, за які район, а за які МВФ. ?
   Так само треба розуміти чого саме Вячеслав Колесников “ошивається” в Пологівській райраді, та для чого публікує свої негативні непідтверджені висновки в районній газеті в сторону діючого міського голови.

   • Статист вы наверное тоже не житель Полог и по нашим дорогам не ездите или ходите по центральной алее вокруг часиков возле АТБ. В соседнем Гуляйполе, Орехове хотя бы делают ямочный ремонт а у нас по К.Маркса в прошлом году сделали, а в этом она вся в дырах,и не важно где живет Колесников суть не в том. А вы поедьте из Полог на Гуляйполе позорище рядом проложена грунтовая дорога .Жители района снимайте видео выкладывайте в ютубе пусть вся Украина увидит как живет Пологовский район и
    может хоть как то начнут шевелиться наши керманычи ,которых мы выбрали!

    • Ирина, все вами перечисленные дороги обслуживает Райавтодор, а точнее Облавтодор и в этом случае как раз важно где проживает Колесников, он может “разобраться” с ними прямо по месту жительства. А вот если поднять вопрос по ул.Крылова, которую раздолбали еще перед Пасхой и до сих пор не сделали ямочный ремонт, тут вопрос уже к Коноваленко….

    • Колесников не важно где живет, а где я важно? Смешно. Но я утверждаю, что качество дорог возле АТБ Пологах, в соседних райцентрах, в других областях Украины мало отличаются. Но как небо и земля с Европейскими, кстати кофе в Пологах, и в Вене отличаются м?

 2. Абсолютно згоден з Статистом! Славіку потрібен піар!!! А стосовно якості виконання робіт, то йому ближче запитати в Облавтодорі! Цікаво куди його там пошлють…..?

 3. Вы уже разбирались с Капитоновым, потом с Крупским !!! Ну а с асфальтом и мэром вы железобетонно разберетесь.

 4. Яка різниця, де живе депутат. Він є депутатом пологівської райради і він піднімає правільні і важливі питання. Добре, хоч один депутат піклується про проблеми району і міста. Хочеться побажати В. Колесникову успіхів в вирішенні питань, особливо міських. Бо дороги- це не єдина проблема в місті і районі…

 5. Черговий гучний “гав із кукурудзи”. Як завжди, демонстрація некомпетентності та відвертого популізму навпіл з обманом. Чекаю коли кАлеснікафф буде звітувати про роботу комісії. Може тоді почне перед тим як обливати брудом наш район (чужий для нього) почне вивчати документи та розбереться в структурі діяльності влади та місцевого самоврядування. Нехай вивчить хто замовник ремонту вказаної дороги, її належність, хто виконавець та хто приймає роботи. А вже тоді починає звинувачувати конкретних людей. Як він взагалі в нашому районі опинився? Хто його вибирав?

  • Іван а чому ви так яро захищаете міську владу ? Складається враження що ви та влада чи що? Вам мабіть подобається передвигатись по дорогам міста та району ,або у вас нема трансторту і нікуди не їздите а ходите пішки? Тоді нічого й коментувати А Колесніков молодець не кожен здатен подати документи в прокуратуру

 6. https://m.censor.net.ua/jokes/108049 та http://osolntseva.livejournal.com/1009876.html ?
  почитавши є про що задуматися та з чим порівняти на фоні байок про децентралізації, та оцих пустих дискусій про дороги, і тому подібне в які нас втягують депутати-проходимці та влада всіх рівнів що таким способом вирішують особисті проблеми на протязі 26 років. А побачивши, та відчувши різницю між цивілізацією та українською дійсністю дивишся на все й зовсім по іншому… ?

 7. Якщо хтось піднімає питання, яке турбує всіх, окрім влади, то його треба обливати брудом. Колесников хоч і не живе в Пологах, але як депутат піклується про місто де обраний депутатом більше ніж інші депутати – мешканці, які звикли з року в рік просиджувати штани та піднімати руку як скажуть.

 8. Прописка роли не играет…достаточно что Вячеслав Колесников гражданин Украины…и вопрос актуальный поднимает…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут