Перекупники чи селяни: в кого придбати овочі і фрукти? (ФОТО + ЦІНИ)

0
42

Триває сезон свіжих овочів та фруктів. І в цей час люди діляться на три категорії. Перша категорія – це перекупники, люди, які купують товар дешевше і продають дорожче, цим самим заробляючи і собі на життя. Друга категорія – селяни. Це люди, які вирощують в себе вдома на городі овочі та фрукти і по можливості намагаються продати їх. І третя категорія – «а чому так дорого?», тобто покупці.IMG_6276

Якщо зрівняти ціни на свіжі фрукти та овочі в перекупників і селян, то можна зрозуміти, що ціни коливаються і в тих, і в тих, в залежності від попиту на товар. Наприклад, полуниця та черешня на сьогоднішній день має просто неймовірні ціни в обох категорій продавців. Коливаючись від 25 до 40 гривень за кілограм. Не менше в цінах відстала тільки-но достигла смородина – 20 гривень за півлітрову баночку. Почав з’являтися на прилавках перший персиковий абрикос ціною в 60 гривень за кілограм.

Овочі, порівняно з фруктами, дешевші, але теж не зовсім всім по кишені. Наприклад, ціна за кілограм молодої картоплі коливається від 12 до 15 гривень, в залежності, звичайно, від розміру. Ціна огірків тримається майже стабільно 10-12 гривень за кілограм. Молода капуста і цибуля мають однакову ціну – від 14 до 15 гривень за кілограм. Морква переважно у більшості продавців коштує від 15 до 17 гривень. Кілограм свіжих помідорів коштує 20-30 гривень. Найдорожчим з овочів залишається болгарський перець. Коштує він 70 гривень за кілограм, а ось гіркий перець продають по 5 гривень за штуку.

Микола Замирайло, студент факультету журналістики ЗНУ.

Фото Наталії Осипенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут