Освітянський турзліт: під зливою, але з азартом! (+ФОТО)

0
4

13-14 червня на території Пологівського лісомисливського господарства біля водойми с.Ульяновка, яка в народі називається Галюки, відбувся 13 районний зліт-змагання з пішохідного туризму серед працівників навчальних закладів відділу освіти, молоді та спорту.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також в змаганнях взяли участь загальноосвітні навчальні заклади Воскресенської сільської ради Пологівського району, ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти» та КДНЗ я/с № 6 «Казка» ПМР. Всього в змаганнях брали участь 22 команди. Організаторами змагання виступили відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації та районна організація профспілки працівників освіти.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До складу суддівської колегії були включені тренери КУ «Пологівська дитячо-юнацька спортивна школа», вчителі загальноосвітніх навчальних закладів. А конкурси композиції квітів, туристичної вечері та облаштування біваків оцінювали начальник відділу освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації П.В.Капітонов, голова районної організації профспілки працівників освіти З.А.Мовчан та методисти районного методичного кабінету.

Незважаючи на несприятливі погодні умови, програма змагань була виконана майже в повному обсязі: це і смуга перешкод, і розпалювання вогнища, і укладання рюкзака, і в’язання вузлів, і конкурси композиції квітів, і туристичної вечері та облаштування біваків.

В змаганнях «Смуга перешкод» І місце посіла команда КУ «Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.», яка, до речі, проходила дистанцію під час сильної зливи, на ІІ місці команда КУ «Пологівська гімназія «Основа», на ІІІ місці – команда Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

У в’язанні вузлів кращий результат показав представник команди КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2, на ІІ місці в цьому конкурсі учасник із КУ «Федорівська ЗОШ  І-ІІІ ст.», на ІІІ місці – із КУ «Вербівська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Найшвидше і без помилок уклали рюкзаки учасники із таких навчальних закладів: КУ «Пологівська гімназія «Основа» – І місце, Воскресенського НВК – ІІ місце та Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

В змаганнях з розпалювання багаття кращим став учасник із команди КУ «Пологівська гімназія «Основа» – І місце, на ІІ місці учасник із КУ «Федорівська ЗОШ  І-ІІІ ст.», на ІІІ місці – учасник із КУ «Новофедорівська ЗОШ  І-ІІ ст.».

Конкурс «Композиція квітів» проходив під гаслом «Ми вдячні за долю свою дерзновенну». Всі команди проявили творчий підхід та естетичні смаки, але, як і в будь-якому конкурсі, повинні бути переможці. Кращими композиціями журі визнало композицію КУ «Тарасівська ЗОШ І-ІІ ст.», на ІІ місці композиція КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2, ІІІ місце між собою розділили команди КУ «Пологівська гімназія «Основа», Кінськороздорівського НВК, КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.» та ДНЗ «Чубарівський центр професійно-технічної освіти».

В приготуванні страв в конкурсі «Туристична вечеря» кращими стали команди КУ «Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.» – І місце, Кінськороздорівського НВК – ІІ місце та КУ «Пологівська гімназія «Основа», КУ «Пологівська СРШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце.

До облаштування біваків команди підійшли з вигадкою, але не забували про практичність та дотримання вимог. Кращими в цьому конкурсі було визначено команду КУ «Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.» – І місце, команда Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст. посіла ІІ місце, ІІІ місце поділили між собою команди Воскресенського НВК, Кінськороздорівського НВК та КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.»

В загальному підсумку І місце посіла команда КУ «Пологівська гімназія «Основа», на ІІ місці команда КУ «Федорівська ЗОШ  І-ІІІ ст.», на ІІІ місці команда Воскресенського НВК.

А після закінчення змагань та вщухання дощу традиційно до самого ранку біля багаття вирувала дискотека.

Переможці змагань отримали грамоти та будуть нагороджені цінними призами від районної організації профспілки працівників освіти.

І.Царенко, методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Пологівської РДА.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут