Обласні депутати з Пологівщини отримають по 700 тисяч гривень на виконання своїх повноважень

0
1

Депутати Запорізької обласної ради на виконання депутатських повноважень отримають з обласного бюджету по 700 тисяч гривень. Це передбачено Програмою сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки. Це рекордна сума.foto

– Вперше в історії Запорізької області депутати облради отримали таку суму коштів на виконання депутатських повноважень. За цією програмою в 2017 році передбачено виділити з обласного бюджету за пропозиціями депутатів 58,8 мільйона гривень, а саме по 700 тисяч гривень на кожного депутата. Загалом до проекту рішення про внесення змін до бюджету, яке було подано до обласної ради 29 травня 2017 року, було включено розподіл 55 мільйонів 542,6 тисячі гривень, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Пологівщину в обласній раді представляють три депутати: Олег Закарлюка, Андрій Чеберко та Іван Чесноков. Слід зазначити, що кошти з так званого депутатського фонду будуть спрямовані на реалізацію важливих соціальних проектів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут