Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
9 Червня 2017 Район 202  0 

Обласні депутати з Пологівщини отримають по 700 тисяч гривень на виконання своїх повноважень


Депутати Запорізької обласної ради на виконання депутатських повноважень отримають з обласного бюджету по 700 тисяч гривень. Це передбачено Програмою сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки. Це рекордна сума.foto

– Вперше в історії Запорізької області депутати облради отримали таку суму коштів на виконання депутатських повноважень. За цією програмою в 2017 році передбачено виділити з обласного бюджету за пропозиціями депутатів 58,8 мільйона гривень, а саме по 700 тисяч гривень на кожного депутата. Загалом до проекту рішення про внесення змін до бюджету, яке було подано до обласної ради 29 травня 2017 року, було включено розподіл 55 мільйонів 542,6 тисячі гривень, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Пологівщину в обласній раді представляють три депутати: Олег Закарлюка, Андрій Чеберко та Іван Чесноков. Слід зазначити, що кошти з так званого депутатського фонду будуть спрямовані на реалізацію важливих соціальних проектів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.