На “Мурмані” люди хороші – святкувати файно можуть!

9
8

Пологівська міська рада організувала День вулиці на мікрорайоні “Мурман”. Зібралося чимало місцевих жителів,  свято дуже сподобалося всім: і мешканцям Мурману, і організаторам, і артистам. Подробиці чекайте в свіжому випуску газети, а зараз до вашої уваги фоторепортаж.

 

9 КОМЕНТАРІ

  1. Жителі мікрорайону такого дійства і не чекали! Молодці! Велика подяка команді міської ради на чолі з Коноваленко Ю.А, ведучим, артистам.Люди отримали задоволення, заряд енергії і бадьорості. Чекаємо на наступне свято !

  2. Шановні організатори! Як ви можете пояснити ріки самогону, чачі та іншого непотрібу у присутності дітей???? Який приклад ви показуєте молодому підростаючому поколінню! Чого нам далі чекати в такому разі????????

  3. Яні, спасибі за слушний коментар. А ви поглянте хто з мікрофонами з дорослих і вам все стане зрозуміло.(артистів не рахуємо)!!! Головному редактору, окреме СПАСИБІ!

  4. А на манєже – всьо тє же. Коли вже ми відійдемо от “совка”. Життя змінюється,все змінюється, а Пологах- минулий вік. Скільки років вже пройшло, а нічого не змінилось. Ні події, ні люди.

  5. Що погано в тому, що вшанували старих людей. Для них це була радість. Бабусі в першому ряду казали “Хоч подивимось на нашого мера, побачимо який він”. Думаю, їм приємна увага і необхідна.

  6. Всі ми люди і нам притаманне все людське. Говорять, що якщо хочеш свята, організуй його собі сам. Свято на Мурмані вдалося, бо організатори провели його з теплотою і від душі! Нехай хтось вважає це “совком”, але люди дуже задоволені і вдячні міській раді.А те, що на святі були “ріки самогону” поряд з дітьми, це абсурд, бо це був конкурс-виставка та і вдома діти бачать не таке. Таке свято могли провести лише професіонали і ті, хто турбуються про простих людей.

  7. Згідна з Оксаною. Люди хоч нарешті мера побачили. А повинні б були знати і бачити раніше і не тільки на святах.

    • Мер відкритий для спілкування і ніколи від людей не ховається, в чому впевнилася на власному досвіді. Хай краще бачать мера на святах, а не тому, що сталася якась надзвичайна подія.

  8. А що ж так не подобається “Совок”! Були свята, які об”єднували людей, були і “суботники”, були і “рядки буряків”, чи це було погано? А тепер що? Молодь з бутилками “пивосика”, з наколками на всі руки, з матами-перематами розмовляють по телефонах йдучи по вулиці… і таке інше. Який приклад дітям, їхнім же дітям. А свято на Мурмані вдалося, а якщо врахувати, що і часу було обмаль і, практично все організувала наш новий квартальний Ніна Литовченко, не один раз обійшовши кожну оселю, розмовляючи з кожним жителем Мурмана, то хай нам позаздрять, а ми всі задоволені і концертом, і танцями під “живу” музику, і пісням. І, зауважте, п”яних на святі не було і завершилося свято дружніми розмовами, спогадами і, пригощаннями одне одного. Ось так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут