М’ясо стає делікатесом

1
0

Хоч-не-хоч, а скоро таки доведеться ставати вегетаріанцями, щоправда, вимушеними. М’ясо підскочило в ціні суттєво. На пологівських ринках свинину продають по 100-120 гривень за кілограм.svinya1

А нещодавно її можна було придбати за 80-85 гривень. Люди й тоді в чергах за м’ясом не стояли, а тепер – тим більше. Ціни ростуть, а доходи – ні. І те, що прожитковий мінімум з травня підвищився на 84 гривні, ситуацію не рятує.

Продавці на ринку стверджують, що зросла закупівельна ціна на м’ясо, тому змушені теж її піднімати. Селян, які вирощують свиней, теж можна зрозуміти. За безцінь віддавати м’ясо їм теж не вигідно. Перекупники, ясна річ, теж хочуть залишитися в наварі. Звідси і ціна, яка «кусається». Все ж люди потроху беруть м’ясо. Якщо раніше купували 2-3 кілограми за раз, то зараз беруть менше. Так м’ясо стає делікатесом.

 

1 коментар

  1. виробника перевіряють стосовно відпускних цін, зате спекулянтам зелене світло. скільки хочу стільки і пишу. для порівння варто було б дописати за якою ціною купують це мясо у виробника по селах. адже на ринку торгують аж ніяк не виробники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут