Музейний фонд поповнився «Пологівськими вістями»

0
30

Відомо, що журналіст для суспільства, громади – це її очі і вуха, а сама газета – літописець.2

Ось вже більше восьми десятиліть журналісти районної газети «Пологівські вісті» щодня роблять нові записи в особистий щоденник Пологівщини. Звичайно, на тлі державних, світових історичних подій дещо дрібними здаються ті факти й новини, які публікувалися протягом цього часу на шпальтах районної газети. Але ж із цих маленьких епізодів і складається біографія всієї нашої країни. Гортаючи пожовклі сторінки, які доносять до нас подих історії, отримуємо справжній документальний фільм: довоєнні роки та післявоєнне відродження, як і де трудилися наші земляки, як одне покоління приходило на зміну іншому, як розвивалося місто, район, підприємства. Тут наведені цифри, факти, події, опубліковані світлини.

Цьогоріч, 31 травня, Пологівський районний краєзнавчий музей отримав від редакції газети всі номери «Пологівських вістей», починаючи з 1957 по 2007 роки. Відтепер вони стануть цінними музейними предметами та займуть гідне місце в фондовому зібранні. Варто зазначити, що всі примірники збережені в чудовому стані, дбайливо зібрані за роками в окремі підшивки, обгорнуті твердою палітуркою, підписані. На сторінках газети ніби оживає минуле нашого краю.

Ми щиро дякуємо редактору районної газети «Пологівські вісті» Ірині Лісовій та всьому колективу за такий приємний і цінний подарунок.

Працівники Пологівського краєзнавчого музею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут