Кошенятам потрібен дім

2
42

Вчора мої сусідки прогулювалися в лісосмузі на ПЛМСі і знайшли 3 кошенят. Кошенята не дикі, не худенькі, чисті, що свідчить про те, що вони були домашніми і їх просто викинули на вірну смерть.

DSCN6222

Хтось викинув, а хтось не зміг пройти повз горя маленьких створінь та забрав їх. Але проблема в тому, що жінка живе в квартирі і їй скоро потрібно буде поїхати у справах. Тому дуже терміново кошенятам потрібно знайти дім. Це чудові, активні, непосидючі хлопчик і 2 дівчинки, яким орієнтовно вже більше 2 місяців. Один раз їх вже зрадили і тільки від нас залежить, як складеться їх подальша доля.

Будь ласка, не пройдіть повз даної інформації, можливо вам або комусь з ваших рідних, близьких, знайомих потрібні кошенята. Давайте спільними зусиллями знайдемо дім кошенятам. Вірю у небайдужість пологівців. Звертатися: 0665836548, Євгенія.

Ірина Царенко

2 КОМЕНТАРІ

  1. Дякую, що розмістили інформацію на сайті газети. Ситуація дійсно критична. Одні викинули і позбавилися від проблеми, а інші не змогли пройти повз, і тепер проблема у них. 8 років назад я забрала з дачі знесилене кошеня, яке стало гарною кішечкою, а майже 3 роки назад забрала з вулиці кошеня, яке було травмоване і не могло ходити. Зараз це дорослий кіт, про травми, які в нього були, свідчить лише особливість ходи. І жодного разу я не пожалкувала, що забрала з вулиці безпородніх кошенят. Для того щоб світ навколо нас став кращим, потрібно виходити за зону власного комфорту і робити щось корисне.

  2. Всім кошенятам знайшли господарів. Трошки зусиль, терпіння та допомога небайдужих людей дозволили подарувати кошенятам шанс на довге життя в теплі та затишку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут