Оксана БЕВЗЮК


29 Червня 2017 Місто 693  1 

Хто забруднює фонтан та висмикує кабелі для освітлення?


Сьогодні на мікрорайоні Пологи-5 почистили фонтан і замінили воду. Хоча його лише нещодавно встановили, тут вже доводиться наводити марафет! Адже, на жаль, окраса мікрорайону потерпає від дитячих пустощів.

Без имени-1

Як розповіли у Пологівській міській раді, діти кидають у воду пісок та землю. Такі дії загрожують замуленню фонтану.

До того ж, були випадки, коли деякі особи виривали кабелі для освітлення фонтану. Добре, що поряд на будівлі знаходиться камера відеоспостереження і завдяки відеофіксації можна спостерігати за зоною відпочинку. У разі нових серйозних порушень з боку громадян, керівництво міста буде приймати міри.

Тому прохання до містян, зокрема до батьків дітей, які часто граються на території зони відпочинку, – зберігати чистоту території та не засмічувати фонтан, щоб він і надалі радував жителів та гостей нашого міста. Адже так гарно, коли ввечері міський фонтан сяє яскравими кольорами веселки і милує своєю красою.


  1. zp сказав:

    діти кидають сміття у фонтан, а мами поруч курять та гадять пивом. треба почати штрафувати, або карати виправними роботами. поприбирають кілька днів після таких як самі, перестануть смітити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.