Хто забруднює фонтан та висмикує кабелі для освітлення?

1
38

Сьогодні на мікрорайоні Пологи-5 почистили фонтан і замінили воду. Хоча його лише нещодавно встановили, тут вже доводиться наводити марафет! Адже, на жаль, окраса мікрорайону потерпає від дитячих пустощів.

Без имени-1

Як розповіли у Пологівській міській раді, діти кидають у воду пісок та землю. Такі дії загрожують замуленню фонтану.

До того ж, були випадки, коли деякі особи виривали кабелі для освітлення фонтану. Добре, що поряд на будівлі знаходиться камера відеоспостереження і завдяки відеофіксації можна спостерігати за зоною відпочинку. У разі нових серйозних порушень з боку громадян, керівництво міста буде приймати міри.

Тому прохання до містян, зокрема до батьків дітей, які часто граються на території зони відпочинку, – зберігати чистоту території та не засмічувати фонтан, щоб він і надалі радував жителів та гостей нашого міста. Адже так гарно, коли ввечері міський фонтан сяє яскравими кольорами веселки і милує своєю красою.

1 коментар

  1. діти кидають сміття у фонтан, а мами поруч курять та гадять пивом. треба почати штрафувати, або карати виправними роботами. поприбирають кілька днів після таких як самі, перестануть смітити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут