Для ремонту доріг у Пологівському районі планують об’єднати кошти з державного та місцевого бюджетів

1
8

До Служби автомобільних доріг у Запорізькій області звернулося керівництво Пологівської райдержадміністрації та райради з пропозицією співпраці у відновленні доріг місцевого значення, які вже давно потребують ремонту.

IMG_6066

Для визначення та узгодження ділянок, які підлягають першочерговому ремонту на території району, начальник Служби Володимир Кухта зустрівся з головою райдержадміністрації Артуром Крупським, заступником голови райради Ігорем Шевченком та начальником філії «Пологівський райавтодор» Анатолієм Скляровим. Про це йдеться на сайті Запорізької ОДА.

За словами посадовців району, деякі селищні й сільські ради мають можливість долучитися до ремонту доріг місцевого значення на своїх територіях на умовах співфінансування. Виділення коштів з місцевих бюджетів у співфінансуванні зі Службою дозволить значно покращити стан доріг та зняти соціальну напругу, пов’язану з цим питанням.

Ще одна причина, що спонукає до якнайшвидшого розв’язання дорожньої проблеми, – утворення Пологівського госпітального округу, який включає в себе функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, та забезпечує наданняспеціалізованої медичної допомоги. Проте незадовільний стан ділянок деяких доріг є головною перешкодою для швидкого та безпечного довозу пацієнтів, які потребують невідкладної медичної допомоги. Так, у зв’язку з незадовільним станом дороги Т-04-01 Дніпропетровськ-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь, на ділянці Пологи–Токмак, своєчасність прибуття жителів Токмацького району до Пологівської центральної лікарні значно погіршилася.

У ході зустрічі сторони визначили примірний алгоритм співпраці, виходячи з можливостей усіх бюджетів.

 

1 коментар

  1. Треба не примірні алгоритми розробляти, а виділяти кошти на ремонт доріг ,бо
    вже багато породіль із м Гуляйполя народили дітей в скорих прямо на дорозі ,а ви все тільки теревените язиками а роботи нуль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут