Державні службовці Пологівщини – завжди в числі кращих!

1
60

Сьогодні у Пологах відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України.

IMG_6670

Пологівських держслужбовців вітали у залі засідань районної ради. Із найкращими побажаннями до присутніх звернулися голова Пологівської РДА Артур Крупський, його заступник Ірина Півень, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко. Найкращим працівникам державної служи Пологівщини вручили грамоти ОДА, РДА, райради та міськради. І, звичайно ж, квіти та грошові премії.

Яскравою була й концертна програма, настрій підіймали місцеві співаки, а саме: Сергій Кара, Ірина Радченко, Олександр Кожухарь,  дует Світлани Колісник та Інни Козачухної, а також юні красуні, учасниці зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація». Розчулили всіх у залі наймолодші учасники святкового заходу – діти держслужбовців. Вони розповідали вірші про нелегку професію своїх батьків та бажали всім наснаги і гідної зарплати.

Державний службовець – це представник української влади. Бути державним службовцем – це більшу частину свого життя присвячувати проблемам громадян, постійно розвиватися та йти в ногу з часом, займатися самоосвітою та бути в курсі змін в законодавстві. І, на щастя, таких працівників на Пологівщині вистачає. Щороку саме пологівські держслужбовці показують високі результати у конкурсі «Кращий державний службовець України». Цього року участь у конкурсі взяли шестеро осіб. У першому районному турі перемогли Зоя Пісковець, начальник архівного відділу Пологівської РДА, та Тетяна Кривошей, державний реєстратор відділу з питань організації діяльності ЦНАП Пологівської РДА. Тетяна Сергіївна також здобула перемогу у обласному турі конкурсу.

Фото Марини Черненко.1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут