«Золотий ключик»: від невдачі до успіху один крок

1
28

У суботу, 13 травня, дві групи нашого ансамблю “Золотий ключик” – “Мальви” і “Маргаритки” здавали чергові творчі іспити з народної хореографії.ДИПЛОМ-Я-ТАЛАНТ

До 12.00 це відбувалося на обласному фестивалі ім. Ю. Большакова у Палаці культури “Титан”, де за танці “Велична Україна” і “Скоморошина” у загальному заліку в номінації А1 колектив отримав друге. Наші солістки Саша Плетінь і Настя Солодка виконали танці “Василина” і “Угорський”, крім бурхливих овацій глядачів з вигуками “Браво!” отримали найвищі оцінки від усіх членів журі (за 10-бальною шкалою за наступними критеріями: змістовність програми та майстерність виконання – чистота виконання, чіткість малюнку та технічна майстерність; відповідність сценічного костюму та музичного супроводу до хореографічної лексики; сценічна культура; оригінальність постановки). Але, як пояснила голова журі, призові місця присуджували тільки тим учасникам, які показали два номери. Тому Саша і Настя отримали дипломи за участь.

О 12.30 відбувся переїзд до Палацу культури “АвтоЗАЗ”, де випробування продовжилися на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Я – ТАЛАНТ” (https://vk.com/yatalant_fest ) і де показати свою виконавську майстерність треба було тільки за один вихід на сцену.

У підсумку за музикальність і ритмічність, пластику і синхронність рухів, артистизм, сценічний образ, відповідність обраному стилю, постановку номера та переміщення по майданчику і танець “Скоморошина”, і танець “Дівочі зітхання” отримали вищі бали і, відповідно, перші місця.

Було особливо приємно почути вигуки “Браво!” від членів журі після виконання танцю “Дівочі зітхання”. Думаю, цей момент дівчинки надовго запам’ятають. Виступ Насті Солодкої також було удостоєно першого місця. Разом з дипломами були вручені призові кубки та подарунки кожному учаснику колективу.

Хочу відзначити, що у складі групи “Маргаритки” вперше виступав Микита Харя. Це був його дебют у танці “Скоморошина”. Молодець, Микитка, іспит здав успішно! Я вітаю своїх вихованців з нашою спільною черговою перемогою! Люблю і пишаюсь вами! Спасибі батькам за розуміння і підтримку!

Особлива подяка нашому меру Ю.А.Коноваленку. Ви допомагаєте нам і вірите в нас, ми не підводимо і ще більше віримо у Вас. Результати бачать усі. СПАСИБІ!

Керівник ансамблю «Золотий ключик» Алла Карпенко.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут