Журавлі на святі останнього дзвоника в колегіумі №1 не залишили байдужим жодного

0
46

Незабутне і зворушливе свято останнього дзвоника відбулося 26 травня  на подвір”ї колегіуму.  Для першачків – це перші  літіні канікули, а для випускників – прощання  з дитинством, зі школою , друзями, вчителями , відліт в дальну дорогу – в доросле життя.13

Почесні гості, які завітали на свято вручили грамоти та нагороди учням колегіуму. Ірина Півень, заступник голови Пологівської РДА, Оксана Ковалевська- секретар Пологівської міської ради, Антоніна Стольнікова – начальник методкабінету, Ніна Терещенко – методист відділу освіти, молоді та спорту.

Як завжди учні колегіуму отримали багато відзнак. Дуже приємно, що найбільше нагород отримали саме випускники, які навчилися і досягли вершин у різних сферах – навчанні, спорті, творчості. Учні також отримали грошові премії  від Пологівської міської ради, а  батьки – подяки за сумлінне виховання дітей.

Традиційно батьки провели дітей під вишитими рушниками – проводжаючи дітей зі шкільного подвір”я та бажаючи гарної долі своїм випускникам.

На завершення свята, під зворушливу пісню  «Відлітають, відлітають в небо журавлі» випускники 2017 року танцювали свій останній шкільний вальс. Журавлі та кульки, які потім одинадцятикласники випустили в небо, залишили сльози на очах багатьох присутніх.

Гарної дороги  та щасливої долі вам, випускники 2017 року !!!

Марина Дідович, мама випускниці Пологівського колегіуму №1.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут