Запрет ВКонтакте, Одноклассников и Яндекса: когда вступит в силу указ президента

42
74

Соответствующий указ президента должен вступать в силу со дня его опубликования.1494928448-6364-vkontakteЗапрет доступа к социальным сетям Одноклассники и ВКонтакте, а также к Яндексу в Украине должен вступить в силу не позднее 1 июня 2017 года, пишет “Эспрессо”.

Соответствующий указ президента Петра Порошенко о запрете доступа к этим ресурсам должен быть обнародован государственным языком в официальных изданиях не позднее, чем в 15-дневный срок после подписания.

В частности, такими официальными печатными изданиями являются “Официальный вестник Президента Украины”, газета “Правительственный курьер”.

Следовательно, указ президента вступает в силу со дня его опубликования, а именно – не позднее 1 июня 2017 года.

Как сообщал УНИАН ранее, президент Украины Петр Порошенко подписал указ о новых санкциях против России, которые предусматривают, в частности, блокирование доступа к соцсетям ВКонтакте и Одноклассники, а также Яндексу.

Текст указа опубликован на официальном сайте главы государства. “Запрет Интернет-провайдерам предоставления услуг доступа пользователям сети Интернет к ресурсам сервисов «Mail.ru» (www.mail.ru) и социально-ориентированных ресурсов «Вконтакте» (www.vk.com) и «Одноклассники» (www.ok.ru)”, – сказано в сообщении.

УНИАН.

42 КОМЕНТАРІ

 1. Ну и чем нынешняя Украина отличается от коммунистического СССР, что сейчас,что тогда ограничивают свободу доступа к информации. Тогда не разрешали слушать радио “Голос Америки,” “Свобода,” “Немецкая волна,”но люди прячась слушали правду, так будет и сейчас, запретный плод всегда сладок.

  • :))), ну ви й порівняли Радіо Свобода і Яндекс Новини. В б сюди ще Геббельс Інфо приплели

 2. Йшов четвертий рік війни, а до деяких недочленів суспільства так і не дійшло відчуття аморальності від їх співпраці зі структурами держави-агресора та окупанта.
  Всих цих людей я умовно поділяю для себе на дві групи:
  1. відверті проросійські елементи (кацаполюди чи сепари), що сплять і бачать розвиток руской весны в нашому місті;
  2. недалека вата, якій як завжди добрий та всеправдивий російський телеканал /чи такі ж сусіди, розповів про багатомільярдні витрати Порошенка на це діло, чи про черговий жидомасонський заговір, та до діла ще й в самих руки з низу спини ростуть надрукувати на клаві новий пароль, чи взагалі ті що не бачили того невідомого звіра Вконтакта в очі, але сліпо переконані, що відмовившись від всього цього кацаполайна ми загнемось разом з загниваючим Заходом, чи взагалі перетворимось в чергову КНДР (цікаво їх діди також обурювались проти звборони співпраці з представниками нацистської Німеччини?).
  Що перші, що другі не викликають в мене жодної каплі розуміння та співчуття до їх гнилого буття

  • Браво, Тарас Кот,Как ты уделал любителей одноклассников и Вконтакте,особенно фраза:”деяких недочленів суспільства так і не дійшло відчуття аморальності від їх співпраці зі структурами держави-агресора”,просто шедевр. Только не понятно о какой войне ты говоришь???Для общего развития В Украине нет войны, есть АТО,а это немного другое.И вообще,у ЧЕЛОВЕКА должен быть право выбора,какой телеканал смотреть или куда заходить в интернете.А у тебя ,наверное, родители запрещают в интернете сидеть,обидно,решил ни мне ,ни кому???

   • війна чи АТО це суті не змінює. Це ви десяткам сотень вбитих, вдовам, їх дітям, покаліченим та обезхатченим розкажіть. Що тим хто це зробив нічого тримати в собі образу, варто все пробачити,а ще краще заново побрататися з ними, співпрацювати,торгувати… І це при тому, що ці злочинці нічого з вкраденого не повернули, і навіть не збираються розкаюватися в заподіяному.
    Про яку “свободу вибору” ви згадуєте? Свободу вибирати чи ставитися до окупантів прихильно чи ні? Чи співпрацювати з ними чи ні?

    • Тарас Кот ,плохо в школе учился???Вспомним Вторую мировую войну и что?…. сейчас немцев в задницу целуем…Насчет”Свободу вибирати чи ставитися до окупантів прихильно чи ні? Чи співпрацювати з ними чи ні?”,а ты задай этот вопрос правительству,а лучше прояви патриотизм и холодной зимой откажись от российского газа. Я,свободный человек и как сказал глава Административного аппарата Киевской митрополии УПЦ архимандрит Виктор (Коцаба):”Нельзя быть свободным и нравственным из-под палки”.

     • над німецькими фашистами був проведений Нюрнбергський трибунал, було офіційно засуджено і виконавців і режим і ідеологію, самі німці це визнали і покаялися, повернули захоплених людей і землі, та навіть подарували свої землі, виплатили шалені контрибуції, і не втомлюються повторювати засудження ганебних дій своїх предків.

      Будуть подібні дії зі сторони росіянців – тоді і поговоримо, чи варто і останнім цілувати. А поки що взагалі не розумію до чого ви приплели історію з німцями.

      Що стосується “неможливості бути моральним з під палки”, про яку моральність йде мова? Розмови про моральність з цими виродками та їх поплічниками повинна була припинитись після першого пострілу зі сторони Росії. Все! Подальша люба співпраця з вбивцями АМОральна апріорі. Так, є деякі відносини від яких ми не можемо відмовитись (той же газ), але по-перше ці відносини не перестають відчуватися в нашому розумінні аморальними, по-друге поступаючись в цих госп.операціях своїми принципами ми очікуємо значно більшої користі ніж втрат.

      Користь від газу беззапепечна, та і замінити його в нашій ситуації нема чим. А яка така користь від цих рашистських русурсів, що ми повинні поступатись ради них своєю гідністю, купуючи їх у нашого ворога? Тим паче що у них є безліч замінників.

     • мараль одна: одні речі я вважаю нормальними, інші аморальними. Навіть якщо я йду на аморальні речі, я НЕ стверджую що це тепер стало нормальним і позитивним. Я продовжую називати ці речі поганими,на які я вимушений йти з відразою.
      Торгівля з ворогом – аморальна в любому разі, незалежно від того чи даємо ми згоду на неї чи ні.
      А от вашу позицію я не почув. Ви вважаєте вірними санкції накладені Німеччиною і Польщею на Росію, і в той же час не вірними санкції України проти Росії?

    • Тарас вами керують не розум, а емоції – але це не найгірше… Гірше що – українська демократія у всіх проявах, в тому числі й у напрямку “свободи вибору” (вислів яким влада підмінила поняття “свобода слова”) скорочується , це підтверджує й заява Держдепу США: “заборона російських соцмереж порушує засади свободи слова і Конституцію України. Порошенко завдав удар по свободі слова, і це залишає грунт для роздумів.”…
     Давайте поміркуємо самі, без емоцій, та заяв з Америки. Люди, що сьогодні у вищій владі, ні разу нічого так просто не робили як пояснюють людям… Отже чого соцмережі закрили тільки зараз? Думаю кондитер тільки тепер, через 3 роки, закрив популярні соціальні мережі тому шо боїться. Боїться мобільності соціальних спільнот в інтернеті. Боїться за свою шаколадну мм… шкуру! Мабуть ретельно вивчив подібний досвід, та зробив висновки що до ролі соц. мереж в новітній історії, в першу чергу на основі відомих подій в Єгипті – готується, грає на випередження. Ми ж вчергове мовчки проковтнули хитру наживку, ще й сваримся між собою, що владі теж на руку… Оце вам і вся причина…
     До речі, всі відомі диктатури світу порчинали саме з обмеження свободи слова! Маю надію що такі заборони оминуть ПВ… 😉

     • ваша фраза “заборона соцмереж” також вказує на вашу емоційну налаштованість, адже це явне і свідоме перекручування понять. З таким же успіхом можна стверджувати, що давновідома заборона купівлі молочної продукції Еnського заводу із-за начебто неналежної якості, являється справжньою “забороною їсти” та “свободи вибору” харчування.
      Також не бачу в цьому кроці й “заборони свободи слова”. Заборонили лише рос.ІТ-платформи які відкрито зливали ваші ОСОБисті персональні дані структурам ФСБ. Вам нагадати чому перший власник Вконтакте продав його?
      Ви вважаєте, чи думаєте що Порошенко не знає, що в тому ж Фейсбукі чи Твіттері не можна поносити Порошенка? Та там цих груп ще більше ніж в ВК.

  • Тарас підтримую! у нас всього народу більш ніж наполовину аморальні. не доведи Боже, але доки війна не торкнеться кожної сімї він не зрозуміє. тому так і відповідають на дію заборони. до того ж сєпарів дуже багато у нашому суспільстві, не виняток пологи, до того ж і серед тих, хто зараз себе видає за волонтерів. і редакція до цих пір не виконала розпорядження про заборону. й досі присутній вхід через заборонені ресурси

   • Війни нема – АТО. З Росією всі дружні договори діють як і раніше. Співпраця в деяких галузях економіки зростає. Мільйони українців їздять батрачить в московію. Більшою частиною стратегічних українських підприємств володіють росіяни. Найбільші вкладення капіталів в Україну з Росії. Навіть липецький “рошен” замасковано працює, і заплатив більше мільярд рублів податків в Росію. Крим здали росіянам без бою – значить домовилися. Колишній найбільший донецький сепаратист тепер патрнер Порошенка. Кум Путіна вирішує від імені народу України стратегію Донбасу. То ж не видавайте дійсне за бажане… бо ці заборони соцмереж зроблені тільки для того щоб ви, як оце зараз, про них говорили, та відволікалися від розкрадання владою України …і мене від справ відволікаєте, втягуєте в дискусію! 😉

    • Шановний, з одним вашим моментом я погоджусь: цей нездоровий ажіотаж навколо цих нікчемних ватомереж роздутий з метою відволікання нашої уваги від більш значущих речей. А більш значущі речі в даний час – це якраз ПОВНий текст цього Закону/цих санкцій. А там якраз суперреволюційні зміни (які так старанно замовчують кремлівські та їх корисні ідіоти в Україні), а саме те чого очікували від Порошенка на початку його правління, а зараз чомусь не помічають:
     заборона співпраці з тисячами фіз.та юрид.осіб еРеФії, в т.ч. Рос.ЖД та Придністров’я, повне розірвання від рос.інформ. простору. По великому рахунку це такий же проект “Стіна”, але не в примітивному виконанні забору,а в тотальному внутрішньому відторгненні всього рашистського.
     Аргументи чому такі заборони не ввели в 2014, вважаю взагалі чи то дитячими чи то уїдливоросіянськими. Ви забули в якому стані тоді була країна, армія, скільки проросійських агентів впливу було в керівництві всіх рівнів та галузей, які настрої були в суспільстві?
     Так, Порошенко наразі виконав мало з того що потрібно, але це в десятки разів більше ніж він, чи будьхто інший зміг би зробити в наш час, і більше ніж зробили всі інші попередні президенти разом узяті.

     • Маєте право висловити свї думки, але не висвітлюйте їх в заборонених соцмережах – то не демократично! 😉

 3. А ви знаєте скільки коштів через групи “Вконтакті” збирали на лікування онкохворих дітей – дуже багато, на лікування та утримання безпритульних тварин – дуже багато. А теперь уявіть відчай батьків, волонтерів, які не мають коштів, щоб вчасно купити ліки, пройти дороговартісне обстеження та лікування дітей; волонтерів, які не можуть закупити їжу для тварин, оплатити їх лікування та стерелізацію.Найбільший ворог нашої країни – це корупція, але з нею особливо не борються, тільки показуху влаштовують. Закриття соціальних мереж – це відволікання уваги народу від того, що жодної успішної реформи, яка покращила життя українців, не проведено.

  • А що на ВК світ клином зійшовся? Й зараз сегмент ФБ доволі чималий, а з переходом туди основної маси з ВК та ОК, там взагалі буде не протовпитись. Що мішає здійснювати ту ж бізнес/комерційну/рекламну/ІТ/благодійну і ін.діяльнісь в тому ж Фейсбуці ? Не по-скрепному?

   • А вам яка різниця де який сегмент? Розкажіть ще що демократія має бути саме така як її баче порошенко, а все інше то харам… 😉

    • демократія повинна бути така як її бачите ви, а Порошенко мабуть не правий що забороняє під час війни співпрацювати з ворогом

   • Наприклад, одна благодійна організація із захисту тварин мала сайти і в ВК, і в ФБ: ВК- більше ніж 2500 підписчиків, в ФБ було більше 700, після закриття ВК стало трохи більше 800, тобто в 3 рази менше ніж в контакті. Порахуйте, наскільки менше допомоги отримає організація. Так що скрепно, чи не скрепно тут не до речі.

 4. Давайте вспомним хронологию событий, хотя-бы в сокращённом виде, и подумаем объективно, без фанатизма. Выбор подписания между ЕС и Таможенным союзом-> Приостановка подготовки к ЕС-> начало майдана-> Порошенко сваливает из страны-> крым отваливается от Украины-> Донецк и Луганск требуют больше полномочий в регионах-> убийства на майдане, в Одессе, кипишь по всей стране-> Турчинов отдаёт приказ к войне-> выборы- Порошенко обещает закончить АТО за 3-7 дней и без войны и мобилизации (за это его и выбрали)-> После выборов отдан приказ на мобилизацию и атаку 2-х областей (сами на своих напали). С этого можно сделать вывод что Донецк и Луганск это Украина, но люди там- предатели, и людей этих нужно убить чтоб Украина была единой, после этих решений Путин выслал подмогу сепарам и развернулась затяжная операция АТО… И на фоне этого мы переименовываем улицы, валим памятники, запрещаем вк и майл ру… В это же время принимаются законы о том что можно землю страны продавать зарубеж, делать безвиз, инфляция гривны и увеличение зарплаты, повышение тарифов и цен на продукты в РАЗЫ… Думающий человек увидит связь между подорожанием газа и запретом вк- все на вк накинулись, но никто и не заикнулся о подорожании… Я вне политики- выложил то что понимаю из происходящего.

  • Пр-ррррр. Мень дуже імпонує ваше алгоритмічне мислення, але ви навмисне чи ненавмисне змінили хронологію подій, зокрема Одесу ви вплели чи не в початок, хоча вона була вже в самому кінці цього сумнозвісного ланцюга, а від цього кардинально спотворюється все розуміння.
   Ось моя хронологія подій:
   Зупинення підписання асоціації з ЄС-> студенський мітинг та його жорстокий розгін-> майдан->
   Янек тікає-> вакуум влади-> зелені чоловічики в Криму та його остаточна анексія-> Путлєр проголошує план агресії “новоросія”-> розгін проукр.мітингу в Донецьку та жорстокі вбивства за проукр.позицію (Рибак, Чернявський..)-> захоплення “поребриковим” спецназом органів влади Горловки, бандами Гіркіна Слов’янська, бидлотою Маріуполя, донськими казаками Алчевська та Краснодона, та в подальшому інш.міст Донбасу-> короткочасне захоплення Харкова, хвилювання в інших обл.центрах-> Турчинов починає АТО-> сепарів виганяють з Харкова, дають по морді в Миколаєві, закидують в Запоріжжі, після розтрілу проукраїнського мітинга і вбивства чотирьох українців,сепарів спалюють в Одесі з гаслом “не дозволимо Слов’янська в Одесі”-> вибори-
   Порошенко обіцяє закінчити АТО за місяць-> до кінця серпня зона АТО зменшується в рази та йде до завершення-> на територію України вторгуються рос.регулярні війська – створюються багато котлів та заново окуповуються багато раніше визволених територій-> вести повноцінну війну з рос.військами не входили в обіцянки Порошенка, але проводиться мобілізація -> всі добровольчі батальйони підпорядковуються державі-> укр.військо укріплюється та ситуація заморожується… А також тисячі вбитих та скалічених росіянами наших співвітчизників, збитий Боінг, ИЛ-76, викрадені заводи, зруйновані житла,колапс декількох галузей економіки… Та винесу за дужки постійні потоки рос.пропаганди про запінених розіп’ятих російськомовних снігірів; та безпрецендентну кількість зустрічей укр.президента з іноземними лідерами в результаті яких уже четвертий рік діють антиросійські санкції.
   ЗІ: за землю ще ніякі закони не приймались,і не факт що їх приймуть, тому нічого наганяти зраду із-за фейків

  • Пр-ррррр. Мень дуже імпонує ваше алгоритмічне мислення, але ви навмисне чи ненавмисне змінили хронологію подій, зокрема Одесу ви вплели чи не в початок, хоча вона була вже в самому кінці цього сумнозвісного ланцюга, а від цього кардинально спотворюється все розуміння.
   Ось моя хронологія подій:
   Зупинення підписання асоціації з ЄС-> студенський мітинг та його жорстокий розгін-> майдан->
   Янек тікає-> вакуум влади-> зелені чоловічики в Криму та його остаточна анексія-> Путлєр проголошує план агресії “новоросія”-> розгін проукр.мітингу в Донецьку та жорстокі вбивства за проукр.позицію (Рибак, Чернявський..)-> захоплення “поребриковим” спецназом органів влади Горловки, бандами Гіркіна Слов’янська, бидлотою Маріуполя, донськими казаками Алчевська та Краснодона, та в подальшому інш.міст Донбасу-> короткочасне захоплення Харкова, хвилювання в інших обл.центрах-> Турчинов починає АТО-> сепарів виганяють з Харкова, дають по морді в Миколаєві, закидують в Запоріжжі, після розтрілу проукраїнського мітинга і вбивства чотирьох українців,сепарів спалюють в Одесі з гаслом “не дозволимо Слов’янська в Одесі”-> вибори-
   Порошенко обіцяє закінчити АТО за місяць-> до кінця серпня зона АТО зменшується в рази та йде до завершення-> на територію України вторгуються рос.регулярні війська – створюються багато котлів та заново окуповуються багато раніше визволених територій-> вести повноцінну війну з рос.військами не входили в обіцянки Порошенка, але проводиться мобілізація -> всі добровольчі батальйони підпорядковуються державі-> укр.військо укріплюється та ситуація заморожується… А також тисячі вбитих та скалічених росіянами наших співвітчизників, збитий Боінг, ИЛ-76, викрадені заводи, зруйновані житла,колапс декількох галузей економіки… Та винесу за дужки постійні потоки рос.пропаганди про запінених розіп’ятих російськомовних снігірів; та безпрецендентну кількість зустрічей укр.президента з іноземними лідерами в результаті яких уже четвертий рік діють антиросійські санкції.
   ЗІ: за землю ще ніякі закони не приймались,і не факт що їх приймуть, тому нічого наганяти зраду із-за фейків

   • Сьогодні СБУ обшукує офіси “Яндекс Україна” – мабуть шукають вбивць майданівців…

    • У всій цій ситуації мене дивує сама наявність в природі такого підрозділу як Яндекс-Україна. Що стосується новинного блоку Яндекса, то там завжди публікувалась більшість російських новин (про якісь там башкирські чи мурманські проблеми, зустрічей рос.міністрів освіти…), хоча реєстрація в мене була українська. Лише за це цей офіс потрібно закрити в Україні за непотрібністю. Закінчиться війна – тоді будемо смиренно слухати як їх явлінські бороздять простори Сибіру.

     • Тарасе, чого й досі паритесь у Пологах? Вам як мінімум треба бути радником президента, як максимум навіть самого міністра МВД! У вас діло піде, тільки остерігайтеся замахів, та викраденнь щоб, прости Господи, злодєі як Льоші, та Тоші не напланували коліна подробить, чи очі кислотою позакапувать!

   • Ну и дальше расскажи,как счастливо и весело живет народ под правлением нашего любимого вождя.Как ему палки суют в колеса и не дают править.Расскажи о достойных зарплатах с какими не стыдно будет теперь ехать в европу,о достойных пенсиях.Расскажи о свободе слова и выбора,расскажи….

    • зарплата та пенсії – не обов’язки президента. Обов’язки президента: міжнародна політика та силовий блок. Що стосується міжнародних зносин Пороху можна сміливо ставити 5. До силового блоку є питання, але очевидно що прогрес ВСУ порівняно з тим станом який прийняв Порох на початку своєї каденції суттєвий, хоча до достатнього стану ще далеко. МВС- то закрита парафія Авакова, тому всі претензії до Юлі.
     Якось так. А які у вас невдоволення до недопрацювань конкретно цієї особи на конкретно цій посаді?

     • Как ты писал,Пр-рррр.Не знаешь ,не говори о внешней политике,я очень тесно сейчас и в 14 году общаюсь с простыми жителями Европы.Отношение к Украине поменялось полностью,если в 14 году ,Украиной интересовались ,поддерживали ,то сейчас им ,мы не интересны,просто надоели.Что показывают у нас по телеку,это показуха,если есть возможность(в языковом плане),то лучше посмотри ихнее ТВ.И я с тобой полностью согласен,то что в стране нищенствует народ ,президент не причем,он должен заботится о своем благополучии.Ты хоть сам понял ,что написал,президент ,за которого голосовал НАРОД, не отвечает за их жизнь и благополучие ,БРЕД.ПУСКАЙ КОНТРОЛИРУЕТ ВЛАСТЬ,КОТОРАЯ ОТВЕЧАЕТ И САМ НЕСЕТ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ПЕРЕД СВОИМИ ИЗБИРАТЕЛЯМИ .

     • Конкретно до вашої особи, якщо ви не дама, Кот Тарас – скільки вам років?

     • стать чол. 35 років. Звичайно для накопичення досвіду цього малувато, але яку-неяку позицію по деяких життєвих питаннях я маю.Не виключаю еволюцію свого світосприйняття, так як за останні роки я поступово перейшов від сумніваючогося прихильника антимайдану, до активного порохобота. Причому я залишаюсь вірним своїм минулим переконанням в рамках того часу. Тобто попади зараз назад в 2013 рік, я буду відстоювати ту ж позицію що і тоді (даже з сьогоднішніми знаннями). Сьогодні ж ситуація така яка вона є, і виходячи з цих реалій бачу єдиний позитивний вихід тільки в підтримці ініціатив президента, а не маренні про якихось там святих юль,ляшків,добкіних чи путіних. Порох -не самодержавна особа і викручується як може йдучи часто на тяжкі компроміси з існуючими елітами,класами,фракціями та країнами.

     • Меня тоже заинтересовал возраст Тараса Кота,слаживается впечатление,что общаешься с человеком ,набравшимся умных мыслей,но не понимающих в полном обьеме их содержания и смысла.Возраст старшеклассника ,не много старше или младше, с юношеским максимализмом.

 5. Українськомовному Анонімному: те що ви визнаєте, бачите, вважаєте, в тому переконані і т.д. ніхто більше в світі того не баче, не знає, не розуміє і т.д. – бо всі сліпі, глухі, дурні, живуть гірше та заздрять українцям, а особливо американці! Гордіться.

 6. Смотрел старый фильм о комсомольцах,такое впечатление,что ты, уважаемый “Аноним”,с тех времен.У тебя гордый взор ,чистое сердце , горящие глаза и ты готов погибнуть за идеи твоего вождя….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут