Юні артисти Пологівщини пишаються своїми здобутками

1
52

29 квітня цього року в Запоріжжі відбувся Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва «Алегро Хортиці».IMG_9892

Хореографічні колективи Пологівського району, які взяли участь у фестивалі, вибороли перемоги.

Хореографічний колектив КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» (керівник Буренко К.М.) в номінації «Народна хореографія»,           ІІ вікова категорія,  виборов звання лауреата І ступеню за композицію «Мамо, люблю Гриця».

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник Ходус І.О.) в номінації «Дитяча хореографія», І вікова категорія, лауреат        І ступеню за композицію «Соняшник».

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник Ходус І.О.) в номінації «Дитяча хореографія», ІІ вікова категорія, лауреат       І ступеню за композицію «Шкільна перерва».

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник Ходус І.О.) в номінації «Сучасна хореографія», ІІІ вікова категорія,  лауреат    І ступеню за композицію «Материнська доля».

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник Ходус І.О.) в номінації «Дитяча хореографія», ІV змішана вікова категорія,  лауреат ІІ ступеню за композицію «Ми за мир».

Солістка зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація» (керівник Ходус І.О.) Ковтун Діана в номінації «Сучасна хореографія»,          ІІІ вікова категорія, стала лауреатом І ступеню за композицію «Крила» (постановник Буренко К.М.).

Театр танцю «Терпсихора» центру культури і дозвілля «Гірник» (керівник Чернявська Т.В.) в номінації «Народно-стилізована хореографія»,        ІV мішана вікова категорія, став лауреатом І ступеню за композиції: «Небо, засинай» та «Пшеничне поле».

Театр танцю «Терпсихора» центру культури і дозвілля «Гірник» (керівник Чернявська Т.В.) в номінації «Дитяча хореографія», підготовча група, став лауреатом ІІ ступеню за композицію «Паровозик-букашка».

30 квітня 2017 року вокальний ансамбль «Sweet music» КУ «Пологівська районна дитяча школа мистецтв» посів ІІІ місце в обласному конкурсі ансамблів з фаху вокалу серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів у м. Мелітополь.

Прийміть вітання за високі результати у мистецьких конкурсах вищого рівня.

 

 

                                                                  М.Діденко, начальник відділу культури

і туризму           

 

 

1 коментар

  1. начало деградации Овации… увы… да еще помешали терпсихоре очередной гранпри получит

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут