Ветеранів Пологівщини привітали зі святами (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
26

Традиційно напередодні Дня Перемоги до пологівських ветеранів завітали гості. Кожного з них персонально привітали і кожному вручили продуктові набори.IMG_9270

З теплими словами привітань і приємними подарунками до ветеранів завітали голова районної ради Олександр Покутній, голова райдержадміністрації Артур Крупський та його заступник Ірина Півень, міський голова Юрій Коноваленко, депутати районної ради і соцпрацівники. Усі вони бажали героям Перемоги здоров’я, миру і достатку. А ветерани раділи зустрічі і щиро дякували за подарунки та турботу.

Міський голова привітав Степана Васильовича Мотруханова, Василя Кириковича Безверхого, Семена Омеляновича Сову, Володимира Семеновича Мельникова, Миколу Григоровича Ковтуна і передав вітання Миколі Іларіоновичу Солодкому.

Як розповіла директор терцентру і депутат районної ради Тетяна Терен, цього року продуктові набори придбали за рахунок районної програми «Назустріч людям» (6 тис. грн.) і коштів, які виділила рада ветеранів (3 тис.грн.). Вартість кожного набору склала 450 грн. Поклали до пакунків консервовані горошок, кукурудзу, ананаси, крупи (рис, гречку, арновку, манку), макарони, олію, цукор, борошно, чай, каву, по дві баночки консервів і згущеного молока, коробку цукерок і тушонку.

Крім того, депутати районної ради вирішили виділити з депутатського фонду кожному ветерану по 1 тисячі гривень, тож до свята вони отримають не тільки виплати від держави, а й від депутатів.

На жаль, все менше стає наших захисників. У Пологівському районі їх 19, з них у місті мешкають 14, у с.Пологах – 2, у с.Воскресенці, с.Кінських Роздорах та с.Інженерному – по одному. Багато ветеранів залишилися в нашій пам’яті. І усі ми в неоплатному боргу перед нашими героями Перемоги.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут