Украинцам рассказали, что можно провозить через линию разграничения

6
8

Одно физическое лицо может провезти через линию столкновения с подконтрольной территории на оккупированную или в обратном направлении товаров на сумму до 10 тыс. грн и общим весом до 75 кг.19881_picture_6bbf3a50872-770x433.jpg.pagespeed.ce.Sm6FE6l3oK

Такая норма установлена приказом Министерства по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц №39 от 24 марта «Об утверждении Перечня и объемов товаров, разрешенных для перемещения в/из гуманитарно-логистических центров и через линию столкновения», который вступил в силу в апрелe.

В соответствии с этим законом такие же нормы действуют для граждан и в отношении перемещения товаров в ГЛЦ как с контролируемой территории, так и с неконтролируемой.

Сообщается, что субъектам хозяйствования разрешено перемещать товары с контролируемой территории в ГЛЦ в объемах, заявленных (в виде ориентировочного плана реализации товаров) при осуществлении контрольных мероприятий, а обратно из ГЛЦ — в объемах, составляющих разницу между ввезенными и реализованными.

В перечень разрешенных для перемещения товаров включены пищевые продукты: мясо, мука, колбасные, молочные, хлебобулочные и макаронные изделия, рыба, сахар, яйца, подсолнечное масло, соль, пряности, овощи, фрукты, кондитерские изделия и диабетические товары пищевого назначения.

Среди непродовольственных: бытовая химия, канцелярия, книги и периодика, косметика, одежда, мелкая бытовая техника, пять упаковок лекарств каждого наименования и медицинские изделия, предназначенные для обеспечения жизнедеятельности человека и контроля над его состоянием.

Из числа подакцизных товаров разрешено провозить 200 сигарет, 5 литров пива, 2 литра вина и 1 литр крепкого алкоголя.

В приказе также объясняют, что из товаров может считаться личными вещами граждан. Это, в частности, один фотоаппарат, видеокамера и ноутбук, три флешки, два мобильных телефона и до трех платежных карт.

Источник: Вероятно.

6 КОМЕНТАРІ

 1. А нідерландці розказали тим хто розказує українціям, а саме:
  Ратифікація обскубаної Асоціації
  Учора у порохоботів, депутатів від БПП була чергова нагода оспівати в своїх одах і осаннах “геніальність” нашого гаранта Конституції. Так, нарешті Нідерланди ратифікували Угоду про асоціаціїю між Україною і ЄС. Тож не хотів нікому псувати свято своїми ремарками.
  Ратифікувати, то ратифікували, але у дуже куцому вигляді. Точніше з низкою серйозних застережень. Панамський офшорний скандал в якому замішаний наш президент, височезний рівень корупції, яку очорлює Петро Порошенко, економічний занепад і ріст злочинності в Україні призвели до того, що Нідерланди забажали провести референдум щодо ратифікації Угоди.
  Консенсусу було досягнуто, але… АЛЕ!!! Але до тексту Угоди про асоціацію були внесені суттєві застереження, які серйозно обмежують можливості Угоди. А саме!

  – ЄС не має права надавати Україні військову і фінансову допомогу;
  – українці не мають права на працевлаштування в країнах ЄС;
  – Україна не має права претендувати на членство в ЄС.

  Остання поправка/застереження до Угоди про асоціацію є головною, вона забороняє Україні набуття статусу “країни-кандидата” на членство в Європейському Союзі.
  А решта все гаразд, якщо це можна назвати гараздом. Краще вже так, ніж ніяк – правда ж?

  • в цілому я з вами згоден,але перечитавши ще раз докладно, вирішив прокоментувати ці три голандські застереження:
   В інших джерелах знайшов дещо іншу від вашої редацію цих правок: “Соглашение об ассоциации не предоставляет Украине статус кандидата на вступление в ЕС и не создает обязательств присвоить такой статус в будущем. Кроме того, оно не содержит обязательств ЕС оказывать военную помощь или
   поддержку Украине и не предоставляет украинским гражданам права проживать и работать на территории государств-членов ЕС.”
   Відчуваєте різницю? В вашому варіанті категоричне “не має право”, а в моїй інформації “не обязывает”. Філологічний приклад: по закону ви не маєте право виходити з дому, і закон не забов’язує вас виходити з дому.
   Хоча, по великому рахунку, я не впевнений в своєму джерелі по цьому договору. Тобто треба сумніватись, шукати, перевіряти.

   • ! 😉 Так і знав, що ви, Тарасе, як затятий порохобот, маєте “клюнути” на цю замітку! Скажу більше – цей коментар я саме для вас особисто й публікував, і те чого від вас очікував, ви й написали!
    Зрозуміло що джерела, які конторлюються відомо ким, та розраховані саме на таких як ви, напишуть саме в такій редакції як декому, і очевидно вам хочеться. Це доказують”нариті” вами матеріали. Але це не значить що так є насправді.
    Простий приклад – послухайте будь-кого із сьогоднішньої влади, подивіться навколо, та знайдіть 10 відмінностей? Знайдете 100! Хоча вас це не стосується, ви не знайдете – у вас все буде саме так як говорять ваші кумири… 😉
    Що до мого попереднього коментаря, то нідерландські правки саме такі як у ньому вказано, бо моє джерело – мій товариш, який не один рік живе в Брюселі, та працює в Міжнародній Асоціації Преси. Має вільну перепустку до більшості інституцій Європейського Союзу, та знає новини з першоджерел. За останні три роки в мене ні разу не було приводу засумніватися в достовірності його інформації.
    Крім того, текст мого попереднього коментаря майже дублює його пояснення з цього питання. 😉

    • Ну що ж, раз у вас є свій надійний інформатор в цих питаннях, то можу лише вам позаздрити. В мене немає таких знайомих. Хоча мені все ж ваша викладка здається сумнівною. Перелопатив масу сайтів, і не знайшов жодного натяку на вашу редакцію правок. Нажаль на оф.сайті єдиної держ.бази законів не викладена ця оновлена редакція Асоціації, там лише діюча редакція від 30.11.2015 (Нідерланди ще не завершили всі формальності).
     Чому ваша редакція не викликає в мене довіри, тому що вона алогічна з точки зору міжнародної юриспруденції:

    • “– ЄС не має права надавати Україні військову і фінансову допомогу” – з якого такого дива договори даного порядку вказують на обмеження дій всього ЄС, тим паче в безстроковій перспективі?
     “– українці не мають права на працевлаштування в країнах ЄС” – самі то зрозуміли безглуздість цієї фрази?
     “– Україна не має права претендувати на членство в ЄС” – це також нонсенс,там малося на увазі що “Асоціація не надає автоматичного статусу ПДЧ Україні”. Звісно що питання членства в ЄС мають бути розглядатися окремо, в іншому порядку, і з іншими вимогами, і не в наш час.
     Я схиляюсь до думки що там сенс в такому: “Асоціація
     -не пов’язана з членством України в ЄС;
     -не містить положень про свободу руху осіб (тобто не передбачає право на працевлаштування та проживання);
     -не містить положень про спільну оборону України та ЄС;
     -не надає Україні доступу до структурних фондів ЄС.

     • Уважніше вивчайте тези діючого гаранта, там знайдете відповіді, а можливо й пересвідчитесь у їх дієвості ще за життя… 😉

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут