“Учительська весна-2017” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
32

Вже 11-й рік поспіль дружна освітянська родина з нетерпінням очікує на прихід весни. Саме у цей період відбувається справжня феєрія розуму, таланту та акторської майстерності – проходить фестиваль «Вчительська весна», який організовує бджілка-трудівниця, голова профспілки працівників освіти Пологівського району З.А.Мовчан.

Цього року свято відбулося напередодні Дня пам’яті та примирення, тому і вчительська хода до залу урочистостей розпочалася біля пам’ятника воїнам-афганцям та пам’ятного знака героїв Революції Гідності, де вчителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих.

Цього разу до дружного кола вчителів Пологівщини приєдналися освітяни з Гуляйпільського та Більмацького районів. Девіз цьогорічного заходу лунав так: «Учительська юнь, дерзайте бути мудрими!».

На свято вчителів цього року завітало чимало поважних гостей: голова райдержадміністрації А.Є.Крупський, голова райради О.П.Покутній, міський голова Ю.А.Коноваленко, заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень, депутат районної ради А.В.Зелєнцов, депутат міської ради В.М.Шашко, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти Н.І.Гринь, делегації з Більмацького та Гуляйпільского району на чолі з О.В.Приходько та А.І.Клименко.

Те, що наші вчителі розумні, у районі всі знають давно, але молоді педагоги цього року довели, що й креативу їм не позичати. Вони за допомогою відео-презентацій у цікавій та невимушеній формі розповідали про себе, свою професію, родину та захоплення. Таким чином усім присутнім вдалося познайомитися з молодими спеціалістами, які відкривають себе з різних боків.

Як завжди, під час свята присутні хапалися за животи від сміху, бо вчителі можуть не тільки розуму навчати, а й гарно жартувати. Глядачів у залі вразив виступ гуляйпільських освітян, які презентували свою варіацію на тему КВК.

Завершився захід на оптимістичній ноті і, як годиться, вчителі також записали домашнє завдання від Зої Адамівни. У наступному році «Вчительська весна» буде присвячена 100-річчю з дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського і матиме назву, як і книга Василя Олександровича – «Я серце віддаю дітям». Тому до цього часу молоді вчителі мають підготувати та провести «Урок майбутнього».

Оксана Бойкова.

Фото Миколи Дрюченка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут