Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
10 Травня 2017 Район 623  0 

“Учительська весна-2017” (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Вже 11-й рік поспіль дружна освітянська родина з нетерпінням очікує на прихід весни. Саме у цей період відбувається справжня феєрія розуму, таланту та акторської майстерності – проходить фестиваль «Вчительська весна», який організовує бджілка-трудівниця, голова профспілки працівників освіти Пологівського району З.А.Мовчан.

Цього року свято відбулося напередодні Дня пам’яті та примирення, тому і вчительська хода до залу урочистостей розпочалася біля пам’ятника воїнам-афганцям та пам’ятного знака героїв Революції Гідності, де вчителі хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих.

Цього разу до дружного кола вчителів Пологівщини приєдналися освітяни з Гуляйпільського та Більмацького районів. Девіз цьогорічного заходу лунав так: «Учительська юнь, дерзайте бути мудрими!».

На свято вчителів цього року завітало чимало поважних гостей: голова райдержадміністрації А.Є.Крупський, голова райради О.П.Покутній, міський голова Ю.А.Коноваленко, заступник голови райдержадміністрації І.Г.Півень, депутат районної ради А.В.Зелєнцов, депутат міської ради В.М.Шашко, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти Н.І.Гринь, делегації з Більмацького та Гуляйпільского району на чолі з О.В.Приходько та А.І.Клименко.

Те, що наші вчителі розумні, у районі всі знають давно, але молоді педагоги цього року довели, що й креативу їм не позичати. Вони за допомогою відео-презентацій у цікавій та невимушеній формі розповідали про себе, свою професію, родину та захоплення. Таким чином усім присутнім вдалося познайомитися з молодими спеціалістами, які відкривають себе з різних боків.

Як завжди, під час свята присутні хапалися за животи від сміху, бо вчителі можуть не тільки розуму навчати, а й гарно жартувати. Глядачів у залі вразив виступ гуляйпільських освітян, які презентували свою варіацію на тему КВК.

Завершився захід на оптимістичній ноті і, як годиться, вчителі також записали домашнє завдання від Зої Адамівни. У наступному році «Вчительська весна» буде присвячена 100-річчю з дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського і матиме назву, як і книга Василя Олександровича – «Я серце віддаю дітям». Тому до цього часу молоді вчителі мають підготувати та провести «Урок майбутнього».

Оксана Бойкова.

Фото Миколи Дрюченка.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.