Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.
12 Травня 2017 Район 123  0

У трофеях пологівців Георгіївський хрест і командний кубок

Протягом 6-7 травня в Мелітополі проходив II Всеукраїнський турнір на честь Георгія Побідоносця з жиму штанги лежачи та станової тяги, багатоповторного жиму і армліфтингу. У змаганнях взяли участь близько ста атлетів з Мелітополя, Якимівки, Харкова, Кривого Рогу, Рівного, Костянтинівки, Херсона.Главная фотка

Боротьбу за звання найсильніших вела й пологівська команда клубу “Олімп” з чотирьох осіб на чолі з тренером Юрієм Клименком. Максим Сіденко у ваговій категорії до 60 кг завоював перше місце у жимі лежачи. Переможцями в жимі лежачи стали також Віталій Носик (вагова категорія до 67.5 кг), Юрій Клименко (до 82.5 кг), Юрій Тоцький (до 90 кг). Юрій став також абсолютним переможцем у жимі лежачи і нагороджений Георгіївським хрестом та грошовим призом у розмірі 1500 гривень.

Пологівській команді клубу “Олімп” вручено кубок за третє місце в командній першості.

Підготував спортсменів тренер Пологівської ДЮСШ та вчитель гімназії «Основа» Юрій Клименко.

Переможці турніру: Юрій Клименко, Віталій Носик, Юрій Тоцький, Максим Сіденко.