У Пологах лисиці тероризують мешканців міста (відео ТВ-5)

0
44

Дикі тварини крадуть з дворів місцевих жителів сільськогосподарських птахів.864425607566d00a9992b7

У Пологах мешканців вулиці Зарічної почали тероризувати лисиці. Вони нападають на приватні подвір’я і крадуть у людей сільськогосподарську птицю. Практично у кожного місцевого жителя лисиці когось з тварин вкрали.

Тепер люди бояться випускати на вулицю своїх сільських тварин і намагаються добитися, щоб проблему з лисицями хтось вирішив. Жителі зверталися в Пологівське лісомисливське господарство, щоб лисиць почали відстрілювати, але все даремно. Головний мисливець Поліг пояснив, що зараз не сезон полювання і стріляти в населеному пункті небезпечно, адже можна когось зачепити. Також він додав, що популяція лисиць зараз в межах норми.

Місцеві жителі також звернулися до депутата міськради, який пообіцяв винести це питання на розгляд на найближчу сесію. Якщо проблема не вирішиться, люди мають намір звертатися до обласної влади.

Мешканці вулиці переживають не тільки за сільських тварин, але і за своє здоров’я. Лисиці – дикі тварини, які можуть хворіти на сказ, що може призвести до летальних наслідків. Якщо у людини буде хоч найменша рана на тілі при контакті з лисицею, вона може заразитися смертельним недугом. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «ТВ-5».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут