У нас – новий комп’ютерний клас!

0
19

Сучасний навчально-виховний процес давно вже неможливий без новітніх інформаційних технологій. Тому на прохання адміністрації школи про придбання ще одного комп’ютерного класу Воскресенський відділ освіти відповів згодою.

DSCN9076(05-29-13-53-24)

Зусиллями і піклуванням голови сільської ради М.І.Гузенка  та начальника відділу освіти О.С.Лазаренка для Кінськороздорівського НВК придбано 11 нових  сучасних комп’ютерів та меблі для нового класу.

У надзвичайно короткі строки працівники  школи обладнали новий  комп’ютерний клас, інженер-електронік О.А. Лазунько підключив комп’ютери до мережі Інтернету.

Урочисте відкриття комп’ютерного класу призначили на 26 травня – свято останнього дзвоника. І ось червону стрічку перерізано, голосно звучать слова  подяки із  вуст  третьокласників:

                            Так  піклується  громада,

                            Щоб усе у нас було!

                            І малеча  дуже  рада,

                            Й раде  рідне  все  село!

                            Ось така для нас новинка

                            На останній  дзвоник наш –

                            Як  справжнісінькі  обжинки

                            Цей комп’ютерний  наш клас!

До відкриття  нового комп’ютерного класу  долучилися  батьки і педагогічний колектив: на їхні  кошти придбано великий плазмовий екран. Клас запрацював.  Дитячим радощам немає  меж! З наступного  понеділка цей клас уже ой як знадобиться учасникам мовного  табору.

Н.Гузь, директор Кінськороздорівського  НВК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут