“Старти надій”: пологівці представлять Запорізьку область у фінальних змаганнях

1
18

Нещодавно  у м. Запоріжжя на стадіоні «Спартак» Класичного приватного університету було проведено обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій».   og6fjgcl9xdbxk04t07sexw2l    

        У змаганнях взяли участь 11 команд загальноосвітніх закладів області. Пологівський район представляла команда-переможець районного етапу із Пологівського колегіуму № 1. За підсумками дитячих спортивних ігор юні спортсмени із нашого району  вибороли  почесне І-е місце. Підготували школярів вчителі фізичної культури Дорошенко Вадим Іванович та Салистий Олександр Григорович.
       Команда  із колегіуму буде виступати від Запорізької області на фінальних змаганнях,  які відбудуться з 12 по 15 червня у м. Луцьк. Це дуже відповідально,  тому юні спортсмени ще завзятіше готуються до змагань. Бажаємо команді та її наставникам нових перемог!

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

1 коментар

  1. Молодці і учні, і вчителі. Весь травень на сайті газети розміщується інформація про перемоги учнів наших шкіл в різних конкурсах, змаганнях. А ось на сесіях райради від деяких депутатів постійно лунають звинувачення, що освіта погано працює. Якщо курчат рахують восени, то досягнення освітян – весною. Може вже час вибачитися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут