Спортсмени «Славії» з чемпіонату України повернулись з перемогою

0
34

12-14 травня в Харкові відбувся офіційний чемпіонат з військово-спортивного багатоборства, розділ «Бойове двоборство» (стрільба та всестильовий бій). У складі збірної команди Запорізької області виступили 22 спортсмени СК «СЛАВІЯ», котрі змагалися у різних вікових та вагових категоріях. Боротьба в чемпіонаті була дуже напруженою, але всі пологівські бійці подолали відбіркові змагання, передзмагальну підготовку, що й дозволило успішно виступити і стати призерами та чемпіонами чемпіонату України.

Перші місця посіли Андрій Пода, Андрій Чумаченко (два перших місця в двох версіях), Іван Поліно, Дар’я Прохватило, Георгій Орловський, Данило Кошовий (3 перших місця в трьох версіях), Ілля Кириченко, Матвій Абатуров, Іван Кикош (два перших місця в двох версіях). Другі місця зайняли Євген Силенко, Назар Кириченко, Матвій Абатуров, Дар’я Прохватило, Костянтин Бублєй. Антон Лемешко. А треті місця – Єгор Хлистун, Владислава Гора, Назар Кириченко, Андрій Тіщенко, Іван Поліно.

Переможці чемпіонату ввійдуть до збірної України і представлять її на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут