Скільки сексу потрібно для щастя: цікаві результати дослідження

0
0

Згідно з результатами дослідження про частоту сексу і благополуччя подружніх пар, в середньому пари займаються сексом один раз на тиждень.0_main_new.1494785201

Сексом займатися необхідно три-чотири рази на тиждень, щоб підвищити рівень щастя і задоволеності відносинами з партнером.

Про це розповідає експерт в області сексу і відносин Трейсі Кокс, яка проаналізувала результати досліджень на тему того, як кількість і регулярність сексу впливають на рівень щастя партнерів, щоб визначити, скільки сексу в дійсності потрібно для щастя, передає Новий час.

Трейсі Кокс, у якій є академічний ступінь в області психології і, яка випустила понад 10 книг, стверджує, що на сексуальні відносини партнерів впливає безліч факторів. Зокрема, секс-експерт зазначила, що кількість сексу, безумовно, впливає на рівень щастя партнерів, проте не може бути головним індикатором щасливих відносин.

“Лібідо, фізична форма, етап відносин, рівень стресу, депресія, менопауза, хронічні хвороби, вживання алкоголю, дратівливість, злість, втома – всі ми люди, а не роботи, тому на наше життя, в тому числі і на сексуальне, справляють сильний вплив різні, часом не залежать від нас фактори”, – говорить вона.

Кокс проаналізувала результати різних досліджень на тему кількості сексу, і в результаті визначила оптимальну кількість сексу для щастя. Згідно з результатами дослідження про частоту сексу і благополуччя подружніх пар, проведеного 2015 року австралійськими психологами з університету Торонто Міссісауга, в середньому пари займаються сексом один раз на тиждень.

“Дослідження психологів та інших експертів, а також, наприклад, книга Природний бар’єр, написана трьома поважними вченими США, включаючи сексолога Пеппера Шварца, говорять про те, що пари робить щасливими регулярний секс. Якщо говорити про його кількість, то три-чотири рази на тиждень автори досліджень називають ідеальною цифрою, пов’язаною з максимальними рівнями щастя партнерів”, – підсумовує Кокс, додаючи, що в відношенні кількості і якості сексу важливо залишатися реалістами, не зациклюючись на даних вчених і адаптуючись до свого способу життя.

Джерело: Сегодня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут