Школярі гімназії «Основа» спільно з міською радою збираються реконструювати сквер на Щасливій

0
44

Завдяки завзяттю вчителів, випускників гімназії «Основа» та за підтримки міської ради, незабаром біля їхнього навчального закладу з’явиться сучасний сквер.

20170519_104950Починаючи з серпня 2016 року  Микола Мороко і Настя Фольц разом зі своїми вчителями Тетяною Анатоліївною Безверхою та Юлією Анатоліївною Матвієнко проходили навчання у «Школі муніципального планування». До України приїздили спікери із Швейцарії, Литви, Америки де ділилися досвідом, на власних прикладах демонстрували, що варто мати гарну ідею і підтримку однодумців, тоді навіть молодь на місцях може докорінно змінити своє життя на краще. Надихнувшись досвідом з інших країн, пологівські педагоги та учні спільно почали розробляти проект зони відпочинку біля рідної школи.

Відвідали школярі з вчителями круглі столи у Запоріжжі та Харкові, де й представили свої ескізи. Експертне журі належно оцінило старання пологівців, тому в лютому, на всеукраїнському фестивалі муніципальних проектів, Микола з Настею виборюють 1 місце у секції «Молодіжна освіта». Про їхній тріумф дізналися і в міській раді. Тому Юрій Анатолійович Коноваленко запропонував школярам разом втілити їхній задум у життя.

Вже розроблений проект, як буде виглядати сквер після реконструкції. Його планують розбити на зелені зони, зробити тротуари, вимощені плиткою, а в центрі – постамент «Граніт науки» з лавочками довкола. Вже готовий кошторис реконструкції цієї зони. Ціна питання – 300 тисяч гривень. Міський голова з школярами пообіцяли зробити все можливе, щоб реалізувати задум цього року.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут