Пологівці сьогодні «подорожували» Європою (Фоторепортаж)

1
32

В Україні з 11 травня почалося святкування Дня Європи. Святкові заходи відбулися у всіх містах держави і в Пологах також. Саме 11 травня для України стало знаковою датою, адже в Брюсселі рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання громадянам України права на безвізові подорожі до країн шенгенської зони по біометричних паспортах. Україна отримала безвіз.IMG_0272
Тож не дивно, що усі святкові заходи розпочиналися саме з цієї новини. Так, у п’ятницю, 12 травня, у центральній районній бібліотеці відбулося свято «Європа – наш спільний дім».
Бібліотекарі розповіли про свято і запросили присутніх, учнів Пологівської ЗОШ №4 і бібліотечних працівників усього району, у віртуальну подорож країнами Європи, демонструючи світлини видатних європейців, міст і країн. Пологівці «побували» у Франції, Німеччині, Австрії, Польщі, Бельгії, Греції, Італії і т.д. А з мистецтвом країн Європейського Союзу під час своїх виступів усіх ознайомили учні Пологівської ДШМ Максим Прудиус, Аріна Гогунська, Андрій Бородавка, Єва Морозова, Карина Карпій, Марія Лобода і концертмейстер Олеся Делі Осман.
Начальник відділу культури і туризму РДА Марина Діденко привітала пологівців з цією подією і побажала обов’язково помандрувати країнами Європи. Тепер і Україна – частинка сім’ї демократичних країн.

Наталія Осипенко.
Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут