Пологівці, не прогавте свій шанс отримати обласну стипендію за успіхи у спорті

0
12

Найбільш рейтинговим спортсменам і тренерам виплачуватимуть обласні стипендії.

??????????????????????????????????????????????????????????

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено Положення про порядок встановлення та виплати в 2017-2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів.

Стипендія запроваджується з метою подальшого вдосконалення спорту вищих досягнень та створення умов для підготовки спортсменів області до участі у змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів у рамках Цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Запорізькій області на 2017-2021 роки.

Стипендії призначаються спортсменам і тренерам строком на один  рік за результатами рейтингу виступів у змаганнях за попередній  рік та які виступають за Запорізьку область у рік виплати стипендій.

Встановлено таку кількість стипендій:

 8 стипендій – для спортсменів олімпійських видів спорту;

3 стипендії – для спортсменів неолімпійських видів спорту;

 4 стипендії – для  спортсменів-інвалідів;

3 стипендії – для тренерів спортсменів.

Для перевірки  документів претендентів на стипендію та визначення спортсменів і тренерів, яким буде встановлена стипендія, розпорядженням голови  обласної державної адміністрації створюється Комісія з розгляду питань  щодо встановлення та виплати в 2017-2021 роках стипендій спортсменам і тренерам за результатами рейтингу виступів на змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту інвалідів.

Комісія керуватиметься такими основними критеріями: місце, зайняте спортсменом в олімпійських видах спорту: 1-3 місця на чемпіонатах Світу та 1-2 місця на чемпіонатах Європи серед дорослих, молоді та   юніорів;  участь спортсмена з неолімпійських видів спорту у  Всесвітніх іграх;  кількість очок, нарахованих спортсмену-інваліду  (цей критерій враховується для призначення стипендії тренеру з видів спорту інвалідів).

 Виплата стипендій здійснюється щомісяця за рахунок коштів обласного бюджету, виділених на фінансування Цільової програми, з урахуванням можливостей бюджету, і припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут