Пологівські танцюристи привезли перемоги з області

0
26

12 травня палаці культури «Титан» (м.Запоріжжя) відбувся обласний конкурс народної хореографії ім. Ю. Большакова.

Терпсихора

За  Положенням конкурс проводиться один раз на два роки, колективи представляють по дві композиції в народній хореографії.

В програмі колективами та солістами будинків культури, сільських клубів, шкіл мистецтв, вищих навчальних закладів, будинків творчості було представлено 73 хореографічних номери.

Пологівські колективи отримали перемоги.

І місце – зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської ДШМ з композиціями: «Веснянка» (керівник – Інна Ходус, постановник – Крістіна Буренко), «Козачок» (керівник і постановник – Інна Ходус).

ІІ місце – зразковий аматорський хореографічний колектив «Золотий ключик» Пологівського міського Будинку культури «Гірник» з композиціями «Україна велична» і «Скоморошино» (керівник-постановник Алла Карпенко).

ІІІ місце – зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз» Пологівського РБК з композиціями «Аджарський танець» і «Осетинський танець» (керівник-постановник – заслужений працівник культури України Роман Гаспарян).

Серед солістів І місце виборола солістка зразкового аматорського хореографічного колективу «Овація» Марія Діденко з композиціями «Подоляночка» (керівник – Інна Ходус, постановник Крістіна Буренко) і «Татарочка» (хореографія анс. ім. І.Моісеєва).

Переможці нагороджені Дипломами і подарунками – флеш-накопичувачами.

Дипломами «За участь у конкурсі» нагороджені: театр танцю «Терпсихора» Пологівського міського ЦКД «Гірник», який виконав композиції «Я дівчина молода» і «Пшеничне поле» (керівник-постановник Тетяна Чернявська), солістки зразкового аматорського хореографічного колективу «Золотий ключик» Пологівського міського ЦКД «Гірник» Анастасія Солодка, яка на розсуд журі представила Угорський танок, і Олександра Плетінь, яка виконала танець «Василина» (керівник-постановник Алла Карпенко).

Вітаємо учасників конкурсу з вдалими виступами і гарними результатами!

                                                          М.Діденко, начальник відділу культури і туризму.    

Фото автора.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут