16 Травня 2017 Район 363  0 

Незабутня подорож до Одеси


Ми дуже багато чули про це місто з його неповторним колоритом і одеською родзинкою жителів, що закохані в нього понад усе. Тож дуже хотілося побувати там.20170428_180632

І ось наша мрія здійснилася – ми в Одесі! З 26 до 30 квітня цього року учні та вчителі Новокарлівської загальноосвітньої школи відвідали чарівне місто Одесу. Дорога до південної Пальміри промайнула непомітно у веселому щирому спілкуванні. Під час подорожі ми подружилися ще більше.

Одеса зустріла нас теплотою та гостинністю. Програмою екскурсії було передбачено багато цікавих заходів. Нас чекала оглядова пішохідна екскурсія по місту: Французький бульвар, Морвокзал, центральні площі. Ми дізналися нові історичні факти про архітектурні пам’ятники та осіб, пов’язаних з історією міста: де-Рибаса, де-Волана, Дюка де-Рішельє, графа Воронцова, Олександра Пушкіна. А як же без відвідування Одеського оперного театру – одного з найвідоміших у світі, археологічного музею міста? Ми дізналися багато цікавого з історії, відвідали Золоту кімнату, де знаходяться золоті, срібні монети, перші гривні періоду Київської Русі; побачили справжні зуби та бивні мамонта, грецькі та римські статуї, єгипетські мумії, яким вже понад 3000 років. Все побачене та почуте справило незабутнє враження. А ще місто нас здивувало чистотою і культурою мешканців.

Дуже дякуємо організаторам екскурсії, керівнику краєзнавчого гуртка Новокарлівської школи Ю.І.Єфремову за чудову можливість побачити «перлину біля моря».

 

Олена Білич.

 

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.