Незабутня подорож до Одеси

0
66

Ми дуже багато чули про це місто з його неповторним колоритом і одеською родзинкою жителів, що закохані в нього понад усе. Тож дуже хотілося побувати там.20170428_180632

І ось наша мрія здійснилася – ми в Одесі! З 26 до 30 квітня цього року учні та вчителі Новокарлівської загальноосвітньої школи відвідали чарівне місто Одесу. Дорога до південної Пальміри промайнула непомітно у веселому щирому спілкуванні. Під час подорожі ми подружилися ще більше.

Одеса зустріла нас теплотою та гостинністю. Програмою екскурсії було передбачено багато цікавих заходів. Нас чекала оглядова пішохідна екскурсія по місту: Французький бульвар, Морвокзал, центральні площі. Ми дізналися нові історичні факти про архітектурні пам’ятники та осіб, пов’язаних з історією міста: де-Рибаса, де-Волана, Дюка де-Рішельє, графа Воронцова, Олександра Пушкіна. А як же без відвідування Одеського оперного театру – одного з найвідоміших у світі, археологічного музею міста? Ми дізналися багато цікавого з історії, відвідали Золоту кімнату, де знаходяться золоті, срібні монети, перші гривні періоду Київської Русі; побачили справжні зуби та бивні мамонта, грецькі та римські статуї, єгипетські мумії, яким вже понад 3000 років. Все побачене та почуте справило незабутнє враження. А ще місто нас здивувало чистотою і культурою мешканців.

Дуже дякуємо організаторам екскурсії, керівнику краєзнавчого гуртка Новокарлівської школи Ю.І.Єфремову за чудову можливість побачити «перлину біля моря».

 

Олена Білич.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут