12 Травня 2017 Місто 237  0 

Нащадок славетного запорізького дуба тепер ростиме й біля гімназії «Основа»


5 травня у Запоріжжі відбувся обласний форум екологічного спрямування «З природою в серці», на який приїхали юні ботаніки з усієї області.Новая папкафото

Під час форуму відбулися виставки – конкурси «Галерея екологічних дій» про досвід  еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнів, звіти про участь в екологічних експедиціях, акціях, суботниках, природоохоронних рейдах, моніторингових спостереженнях, про проведення зелених толок та екологічних десантів, проекти озеленення, екологічні листівки, творчі роботи «У співдружності з природою»; а також презентація виставки юннатами, мультимедійна презентація досвіду експедиційної діяльності.

Учні гімназії підготували презентацію про свою екологічну діяльність. Робота нашого колективу була високо оцінена і нас нагородили грамотою Департаменту освіти і науки за кращий досвід природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності, а також керівник громадської організації «Спас» Олександр Притула подарував саджанець, вирощений з жолудя запорізького дуба.

Ми висадимо саджанець дубка біля гімназії на честь нашого мужнього випускника Артема Корнєва. Такі дубочки вже ростуть в 26 країнах світу. Тепер і біля гімназії ростиме цей нащадок славетного запорізького дуба, як символ мужності.

Божена Удовченко, учениця 10 класу гімназії «Основа».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.