Нащадок славетного запорізького дуба тепер ростиме й біля гімназії «Основа»

0
22

5 травня у Запоріжжі відбувся обласний форум екологічного спрямування «З природою в серці», на який приїхали юні ботаніки з усієї області.Новая папкафото

Під час форуму відбулися виставки – конкурси «Галерея екологічних дій» про досвід  еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнів, звіти про участь в екологічних експедиціях, акціях, суботниках, природоохоронних рейдах, моніторингових спостереженнях, про проведення зелених толок та екологічних десантів, проекти озеленення, екологічні листівки, творчі роботи «У співдружності з природою»; а також презентація виставки юннатами, мультимедійна презентація досвіду експедиційної діяльності.

Учні гімназії підготували презентацію про свою екологічну діяльність. Робота нашого колективу була високо оцінена і нас нагородили грамотою Департаменту освіти і науки за кращий досвід природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності, а також керівник громадської організації «Спас» Олександр Притула подарував саджанець, вирощений з жолудя запорізького дуба.

Ми висадимо саджанець дубка біля гімназії на честь нашого мужнього випускника Артема Корнєва. Такі дубочки вже ростуть в 26 країнах світу. Тепер і біля гімназії ростиме цей нащадок славетного запорізького дуба, як символ мужності.

Божена Удовченко, учениця 10 класу гімназії «Основа».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут