На Запоріжжі запроваджують літні обмеження на рух вантажівок

1
36

Обмеження руху, як засіб збереження мережі доріг Запорізької області, буде запроваджено 1 червня.DSC_0007_1

ро це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у Службі автодоріг в Запорізькій області.

Обмеження руху запроваджується для транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни або з навантаженням на вісь більше семи тонн. Діятиме обмеження у світлу пору доби. Мета обмежувальних заходів – зберегти дорожнє покриття доріг під час спекотного періоду.

За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40 – 42 градусів. В результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

Перевізників жорстко контролюватимуть співробітники Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

1 коментар

  1. якщо будуть “контролювати” таким же чином як “контролюють” обмеження руху великовантажного транспорту через місто, то результат буде лише у поліцейських в карманах. знаки поставили коли, та теж говорили що будуть контролювати, але результату 0. як іздили так і їздять. треба щоб ще була відповідальність за бездіяльність поліцейських.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут