На що держава дасть 10 мільйонів Пологам?

0
0

news_2012-05-31-pipes_naxodkaЗа державний кошт у Пологах реконструюють водогони й стадіон.

Нещодавно в облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Як повідомляє відділ економічного розвитку і торгівлі РДА, попередній конкурсний відбір пройшли такі проекти регіонального розвитку на території Пологівського району:

  1. Реконструкція водопроводу по вул. Єдності від буд. 30 до перехрестя провулку Станційного з вул. Державної у м. Пологах – обсяг фінансування 2127,868 тис.грн.
  2. Реконструкція водопроводу по вул. Державній від провулку Станційного до вул. імені Героя України Сацького В.А. і далі по вул. імені Героя України Сацького В.А. до вул. Єдності у м. Пологах – обсяг фінансування 3679,510 тис.грн.
  3. Реконструкція футбольного поля стадіону по вул. Севастопольській, 35 в м. Пологах («Локомотив») – обсяг фінансування 3134,333 тис.грн.
  4. Реконструкція адміністративно-побутової будівлі стадіону по вул. Севастопольській, 35 в м. Пологах – обсяг фінансування 1103,491 тис.грн.

Зазначені проекти надані до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, які рекомендовані до фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут