На Пологівщині 11 дітей вилучили з сімей

0
2

Як повідомляє служба у справах дітей РДА, на території Пологівського району тривають перевірки умов проживання дітей.zq7ofcujhodct1ibvtbja0wl3

24 травня відбувся черговий виїзд оперативної групи в рамках проведення районної акції «Дитина у небезпеці».
   Відповідно до розпорядження голови Пологівської райдержадміністрації від 10.02.2017 № 49 «Про проведення районних профілактичних заходів у 2017 році» в них беруть участь: головний спеціаліст служби у справах дітей Пологівської райдержадміністрації, інспектор ЮП СП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, фахівець із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ.
   Обстеження провели на території Пологівської міської ради, Басанської, Тарасівської, Семенівської сільських рад.
   В ході   профілактичного  заходу  фахівці  відвідали  12 сімей, в яких  проживає 28 дітей. Кризові сім’ї перевіряли з метою попередження бездоглядності та  безпритульності серед дітей, проявів насилля в сім’ях, для своєчасного  виявлення, проведення соціального відвідування та соціального супроводу  сімей, які  не  спроможні  виконувати  виховні  функції.
     В  межах  рейдів та акції «Дитина у небезпеці» загалом з початку року перевірено умови  проживання, утримання  та  виховання 112 дітей у 56 сім’ях.
    Служба у справах дітей  направила 11 дітей до Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей з метою соціально-психологічної  реабілітації, оскільки вони опинились в складних життєвих обставинах, бродяжили, та 5 дітей – до педіатричного відділення Пологівської ЦРЛ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут