Куди прикласти кота, щоб вилікуватись

1
40

Коти здавна вважались прекрасними  домашніми “цілителями”.283188_1

Якщо господареві вдається встановити зі своїм вихованцем довірливі стосунки, то кіт може знаходити на тілі і лікувати хворі місця свого господаря. Відомо, що коти лягають на це місце, муркочуть, зігрівають його своїм теплом – і біль відступає. За статистикою, любителі кішок звертаються до лікарів майже в 5 разів менше, ніж ті, у кого їх немає.

При серцево-судинних хворобах283188_2

Відомо безліч історій про те, як коти рятували людей від серцевого нападу і гіпертонічної кризи. Кіт може навіть попередити про можливий напад. Власники котів знають, що їхні улюбленці іноді починають підлещуватися, коли їх господар сильно роздратований або напружений.

Кішка в домі зменшує ризик повторного інфаркту міокарда. У хворого, який недавно переніс напад, нормалізуються тиск і пульс, якщо він протягом декількох хвилин погладить улюблену кішку.

 При хворобах шлунково-кишкового тракту283188_3

Гладити котів корисно і для травлення. Короткошерсті або безшерсті котики (сфінкси, сіамські, орієнтальні, єгипетські мау) зазвичай краще за інших порід лікують хвороби шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

 При стресі і втомі283188_4

Кішки здатні зняти втому, стрес, мігрень, знизити тиск, нормалізувати пульс. Прекрасними психотерапевтами та невропатологами вважаються довгошерсті кішки – сибірські, ангорські, перські, та ін. Відомо також, що чорна кішка забирає в людини вдвічі більше негативної енергії, ніж її посестри інших мастей. Руді кішки самі віддають позитивну енергію. Кішки кремового окрасу “тонізують” нашу енергетику, ну а сіро-блакитні – заспокоюють. Білі ж кішки – неперевершені лікарі за всіма показниками.

 Для підвищення імунітету283188_5

Якщо щодня слухати котяче муркотіння, що виконується на частоті 4 – 16 Гц, це позитивно позначиться на імунітеті. Вчені припускають, що муркотіння схоже до лікування ультразвуком, яке прискорює загоєння ран, зростання і зміцнення кісток. Перські кішки здатні полегшувати біль у суглобах і симптоми остеохондрозу.

 Для збільшення тривалості життя283188_6

Вчені інституту геронтології досліджували вплив кішок на тривалість життя їх власників і прийшли до висновку, що люди, які все своє життя тримали в будинку кішку, живуть в середньому на 10 років довше, ніж ті, у кого кішки не було. У них і показники кров’яного тиску кращі, і вміст холестерину в крові виявляється нижчим.

 Кішки-голкотерапевтиb08287f5-fc51-4a3a-9e17-ee8d0171a8e2

Кішки здатні виступати і в ролі “голкотерапевта”: коли вони забираються на господаря і, муркочучи, випускають кігтики, то подразнюють рефлексогенні зони, як при сеансі голкотерапії. Цей спосіб лікування давно використовується в народній медицині.

 Кішки як енергоінформаційний приладwr-720.sh-18

Біоенергетики вважають, що кішка – це справжній енергоінформаційний прилад. На їхню думку, якщо кішка часто лягає на голову свого господаря, у нього, швидше за все, гіпертонія або схильність до головних болів. Якщо улюбленець лягає на ліву лопатку або плече, це говорить про проблеми з серцем. Кішка лягає на поперек, якщо “відчуває” проблеми з нирками, на ноги – якщо господар страждає зниженим тиском або часто застуджується.

Джерело: Укрмедіа.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут