“Колорадська” стрічка відтепер заборонена: хто з запорізьких нардепів проти

0
2

Законопроект про заборону виготовлення й пропаганди георгіївської стрічки в Україні Верховна Рада ухвалила вчора, 16 травня. Запорізькі нардепи віддали за це лише чотири голоси, однак жоден не проголосував проти.thumb_469589_news_m

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на дані поіменного голосування за проект Закону про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки (№2987).

Свої голоси за заборону “колорадки” надали чотири нардепи від фракції БПП: Ігор Артюшенко, Сергій Валентиров, Вадим Кривохатько та Микола Фролов. Їхній колега по фракції Петро Сабашук був відсутній в сесійній залі під час голосування. Також не було під час голосування і нардепа з депутатської групи “Воля народу” В’ячеслава Богуслаєва. Його колеги по групі Володимир Бандуров та Олександр Пономарьов не голосували. Так само зробили опоблоківець Євген Балицький та представник “Народного фронту” Олександр Романовський.

Загалом в сесійній залі законопроект підтримали 238 депутатів.

Документ передбачає покарання за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської стрічки. Положення нової статті Кодексу про адміністративні правопорушення не поширюються на випадки використання георгіївської стрічки на документах державних органів, виданих до 1991 року; в експозиціях музеїв; на оригіналах бойових знамен; на державні нагороди, якими нагороджувалися до 1991 року і на протязі 1991-2015 року в зв’язку з роковинами подій Другої світової війни; на могильних спорудах.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут