Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
25 Травня 2017 Район 570  1 

Кадрова хроніка: у Пологах новий прокурор


12 травня на посаду начальника Пологівського відділу Токмацької місцевої прокуратури призначений Кім Григорович Борт, 1990 року народження. Новий прокурор родом з с.Преображенки Оріхівського району.IMG_4924

У 2012 році закінчив Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України національного університету «Юридична академія України ім.Ярослава Мудрого». Стажування проходив в прокуратурі Оріхівського району, там же і працював до 2016 року прокурором. З березня по грудень минулого року працював прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Запорізької області, з грудня 2016-го по травень нинішнього року – прокурором відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру управління підтримання державного обвинувачення в суді та нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях прокуратури Запорізької області.

Якщо у мешканців Пологівщини є скарги, заяви, звернення, то можна звертатися до місцевого відділу прокуратури за телефоном 2-29-33 та за адресою: м.Пологи, вул.Єдності, 28.

Наталія Осипенко.

Фото автора.


  1. статист сказав:

    Яким прагне стати – генеральним, головним військовим, діамантовим, чи звичайним доларовим?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.