Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

24 Травня 2017 Місто 335  0

Хлопці та дівчата з СК «PRIDE» завойовують нові вершини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

18582085_498704063795011_4435325785716563362_nСпортсмени зі CК «PRIDE» і хвилини не сидять на місці. По буднях вони тренуються, а на вихідних їздять на змагання та посідають призові місця. Так було й цими вихідними. Вихованці «PRIDE» брали участь відразу у двох турнірах – зі змішаного єдиноборства і греплінгу (боротьбі). За результатами цих змагань спортсмени показали достатньо високий рівень підготовки.

У турнірі з мікс файту і греплінгу «Нове покоління – страху немає», який відбувся в Оріхові, багато пологівських спортсменів посіли призові місця у своїх вікових і вагових категоріях. Перші місця у цьому турнірі вибороли: Микита Колесник, Євген Жадан, Георгій Сарішвілі, Данило Гамулко та Ростислав Родін. Другі почесні місця зайняли: Георгій Гулгуліані, Катерина Мартищенко, Богдан Дяченко, Євген Жадан, Антон Плющаков, Тимур Мамаджанов. На третьому місці були Максим Мащенко та Арсеній Суворов. За результатами командного заліку команда СК «PRIDE» посіла 2 місце.

image-0-02-04-00c4a2252ebb5290660277e48c69b24546faf0309a0980bf4bc368d4f6d5083a-VНе менш цікавий та багатий на перемоги був турнір з ММА, який організатори присвятили Дню Європи та 242-й річниці з дня заснування міста Кривий Ріг. На цьому турнірі Микита Колесник отримав блискучу перемогу за 35 секунд. Хлопець використав задушливий прийом і, як результат, – перше місце. Третє місце в категорії 77 кілограмів зайняв Георгій Сарішвілі.

Тренер СК «PRIDE» Володимир Донець вдячний усім, хто підтримує хлопців та висловлює слова подяки батьківському комітету спортивного клубу.

P.S. Вихованці та їхні батьки вітають Володимира Донця з днем народження (24 травня) та бажають перемог не тільки в спорті, а й в житті!