Гімназисти довели, що вони найкращі рятувальники

0
16

Ще одна приємна новина: команда дружини юних пожежних з Пологівської гімназії “Основа”, яка називається “Прометей”, також повернулася з області абсолютним переможцем обласного етапу Всеукраїнського фестивалю ДЮП.

????????????????????????????????????

В цьому році в обласному етапі фестивалю взяли участь 7 команд, які стали переможцями попереднього відбіркового туру. Юні рятувальники змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка», «Рятувальна мотузка», «Медичний», «Гриби», «Влучний ствольщик», «Рятування потопаючого» та «Плакат соціальної реклами». Під час конкурсів діти продемонстрували втілення своїх оригінальних ідей, артистизм і почуття гумору. А також відмінну фізичну підготовку, знання з курсу основ здоров’я та вміння імпровізувати.IMG_0304

Учасники показали високий рівень підготовки і намагалися якнайкраще представити свій район, навчальний заклад, команду, потішити глядачів яскравими декораціями, неповторними костюмами, театралізованими постановками, хореографією, вокалом та іскрометними жартами.

Членам журі не легко було обрати кращих з кращих. Цього року перемогу вибороли представники команди «Прометей» з нашого району, другою стала команда «Фітіль» м. Енергодар. Почесне третє місце зайняла команда «Пожежна академія» Мелітополького району.

За словами начальника відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковника служби цивільного захисту Юлії Баришевої, боротьба між командами була запеклою. «Учасники продемонстрували чудові знання правил безпеки, свої творчі навички та почуття гумору. Незважаючи на те, ким ці діти стануть у майбутньому, вони вже ніколи не забудуть правила безпеки та будуть вміло застосовувати їх у подальшому житті», – сказала Юлія Володимирівна.

А ми вітаємо переможців!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут