Диверсанта, який намагався влаштувати вибухи на Пологівщині, посадили на 12 років

0
1

Зловмисник планував підриви об’єктів, що мають важливе народногосподарське та оборонне значення.

hands in prison cell

Куйбишевський районний суд визнав винним у скоєнні закінченого замаху на диверсію жителя Волновахи Донецької області.

Так, вказана особа 8 липня 2014 року в складі диверсійної групи, підконтрольної терористичній організації ДНР, спільно з вже засудженими до реальних строків покарання 2-ма мешканцями Донецької області, з метою зруйнування об’єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення на території Оріхівського, Пологівського, Гуляйпільського, Більмацкого та Токмацького районів Запорізької області перевезли з м. Волновахи Донецької області в два населених пункти, розташованих в Пологівському та Більмацькому районах, у великій кількості боєприпаси, вибухівку та вогнепальну зброю. Проте злочинні наміри зловмисників були вчасно викрито та припинено працівниками УСБУ в Запорізькій області.

Судовий процес був проведений за процедурою спеціального судового розгляду, у зв’язку з приховуванням обвинуваченого від правоохоронних і судових органів і вчиненням ним злочину проти основ національної безпеки України, повідомляє прес-служба запорізької прокуратури.

Суд погодився з кваліфікацією сторони обвинувачення та призначив обвинуваченому покарання за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 15 ст. 113 КК України у вигляді 12 років позбавлення волі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут