До Поліг надійшла гуманітарна допомога від американської благодійної організації

0
42

У понеділок, 15 травня, до Поліг завітав керівник християнської благодійної американської організації «Українська місія – міжнародна допомога церков Христових» Джон Кахельман зі штату Арканзас. З ним до Поліг приїхали ще керівник благодійного фонду «Ветерани Чорнобиля» О.А.Коваленко та голова комісії з питань сприяння у правоохоронних органах України, генерал-лейтенант С.В.Панасенко.

Джон співпрацює з Україною вже 23 роки. Його організація допомагає освітній галузі та медицині. За цей час в нашу країну направлено близько 250 контейнерів гуманітарної допомоги, приблизна вартість одного такого контейнера – 100 тисяч доларів.

Приймали американця у Пологах голова райради О.П.Покутній, головний лікар Пологівської ЦРЛ Р.В.Кравченко, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги А.М.Дуб та директор Територіального центру соціального обслуговування населення Т.М.Терен.

Олександр Петрович висловив слова подяки за допомогу і громадську позицію Джона стосовно України та особливу турботу про наших громадян. Також зазначив, що приємно мати таких друзів і партнерів. Тому, на згадку про Пологівський край, подарував американському гостю ексклюзивну розписану керамічну тарілку, яку виготовила сім’я Нагурних.

Детальніше про зустріч читайте у наступному номері газети “Пологівські вісті”.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут