Дібрівський ліс не так вже й далеко, якщо їдеш до нього з чудовою компанією (+ФОТО)

0
2

Нещодавно ми побували в дуже гарному куточку нашої області. Це була кількаденна веломандрівка, завдяки якій тепер знаємо багато нового. А ще під час незабутньої подорожі загартували дух і витривалість, потренували м’язи і чудово провели час.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Невелика група ентузіастів-туристів у складі дев`яти чоловік та керівника Ю.І.Кальченка розпочали свою подорож із Григорівки через Пологи та Гуляйполе до Дібрівського лісу. Спочатку до Полтавки Гуляйпільського району, де ми розраховували заночувати і зустрітись та познайомитись з місцевими туристами-школярами та їхнім керівником О.М.Лисенко.

У Полтавці мені запам`ятався музей, дуже цікаву розповідь провів екскурсовод. Місце, де ми заночували першого дня, було незвичайним. Уявіть, біля лісу ставок, в якому плавають два лебеді. Краса!

Після Полтавки попрямували до Дібрівського лісу, але дорогою заїхали в с.Тимирівка, де відвідали церкву. Вона, на жаль, була зачинена, але ми не засмутились, бо сад, що біля церкви, вразив нас неймовірною рослинністю та деревами.

Після Тимирівки до Дібрівського лісу залишилось тридцять п`ять кілометрів, які здались нам вже дуже легкими.

Сам ліс знаходився біля села Новосілка. Перші враження, коли ми приїхали до селища, були неймовірними, бо сам ліс закриває весь горизонт. Та більше нам не вірилося, що змогли подолати стільки кілометрів дороги. Наступного дня проїхали те, що запланували, а заночували в селищі Калинівське. Вночі добре відпочили і ранок третього дня зустріли радісно. Дівчата мили посуд та куховарили, хлопці приносили дрова та розпалювали вогнище.

Загалом наша подорож була присвячена історії Нестора Махна. У Дібрівському лісі ми побували біля дуба Смерті, а також прочитали його історію. Були приємно вражені місцевим колоритом.

Ця неймовірна подорож залишиться в нашій пам’яті назавжди. За чудову мандрівку дякуємо нашому керівнику і всім туристам.

Дар’я Трішмак, учениця 10 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Фото Юрія Кальченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут