День вишиванки по-пологівськи (ФОТОРЕПОРТАЖ+ВІДЕО)

9
70


 

9 КОМЕНТАРІ

  1. Дякуємо організаторам за таке чудове свято! Але є й досить неприємні моменти. Це свято відбулося завдяки нашим талановитим дітям, всі номери були яскраві та творчі. Діти усю душу вклали у ці виступи. А ми – дорослі… Елементарної перевдягальні для артистів не влаштували. Не соромно? Доречі температура повітря в той день складала не вище 12 градусів, як видно з фото немало мешканців були одягнені. А діти мали перевдягатися на вулиці, у бесідках дитячого садка, і ніхто не замислився, а чи зручно їм. До того ж це був абсолютно вільний доступ чужих людей до особистих речей – телефонів(доречі, не дешевих), грошей та іншого. Чому ми, дорослі , до дрібниць продумуємо хід свята, аби воно вийшло якнайкраще, а про другорядне, хоча скоріш за все це головне, навіть не замислюємося? Адже це здоров’я наших дітей, наших артистів, завдяки яким усі свята в місті проходять цікаво та яскраво!!!!

  2. І вічна проблема-туалети… Щось там міський голова, щойно почавши представляти городян, обіцяв про її швидке вирішення? Чи було б сказано, срок повноваженнь ще не закінчився – потерпите? А там знову буду обіцяти, як до цього попередній мер – два сроки…

  3. Так, свято начебто і відбулося,але … І діти гарні і молодці, і батькам велика подяка. Що до організаторів свята, то виникає дуже багато питань. Кожне свято- це велика і кропотлива робота. І воно проводиться для людей і прораховується все до дрібниць. А коли на українському святі наші діти мерзнуть, а на дискотеці російські пісні звучать, то виникає питання, яке ж це українське свято і де ж наші справжні патріоти?

  4. Допоки не побудують готель для артистів прямо на площі (з тунелем на сцену) – свята на площі провидити заборонено! І про тілоохоронців не забудьте, бо треба охороняти юнні таланти та їх речі, родичів… А ще страховку оплатити з бюджету на кожного хто виходить на сцену, бо раптом щось трапиться, не та висота сходів, наприклад, чи пориви вітру, чи сонячний удар! А червону доріжку чому не вмонтували у асфальт – діти могли травмуватися через неї! Чому взагалі проводити якісь свята?! Всерівно все буде не так!

  5. не розумію ваш, іване, сарказм. Тут прозвучало лише одне зауваження, і яке дійсно справедливе та доречне. Звичайно час назад не повернеш, але надалі міськрайонна влада повинна його врахувати.
    Питання туалетів я взагалі винесу за дужки, це вічне питання. І за його невирішення уже давно потрібно всіх чиновників перевішати

  6. Мене вразили бродячі собаки які вели себе як господарі свята. Серед дітей що виступали бігали застрибуючи один на одного і по червоній доріжці, і поміж столиків вимагали м’яса! Ось на що треба звертати увагу! А для дітей артистів хіба коли небудь влаштовували умови? Ніколи такого не було!

  7. я не знаю як кому, а мені все сподобалось. Ну може й були недоліки, то що ж тут такого не завжди все гладко. Взагалі велике спасибі, що в нас прибавляються свята і свято вишиванки, і Івана Купала і багато інших свят. Ну звичайно жаль, що дітям довелось мерзнути, але вони всі були такі щасливі і красиві, ну що поробиш в майбутньому я думаю все це врахується і придумають якісь переодягальні. Ну були собаки напевно, я наприклад їх не помічала, а дивилась свято, ну не можна бути такими жорстокими і взяти і повбивати всіх собак. Ну проблеми є завжди і їх не можливо як чарівною паличкою махнути і вирішити, в місті багато чого робиться і фонтани, і алеї, і стадіони. Тому не все так погано. І замість критики, краще проявляйте ініціативу.

  8. Чудове свято, головне – гарний настрій пологівців і можливість наших дітей в черговий раз показати свої таланти. Мені пощастило побувати у знаних туристичних містах нашої країни Львові, Одесі, Івано-Франківську,де безпритульні собаки ходять містом і до ни нормальне ставлення як місцевих жителів, так і гостей з різних міст України і із-за кордону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут