«А ми давно живемо в раю» (ФОТО)

2
44

Хочете створити рай на землі – посадіть квітку, кущик, деревце, а потім ще посадіть, ще і ще… Ось так і з’являються на світі неймовірно гарні місця. Такі місця є і в Пологах. Їх створюють сонячні люди.image (27)

Людмила Василівна і Олег Володимирович Коломойці – одні з тих, хто зміг своє подвір’я перетворити на райський куточок. Якось так сталося, що про них я чула давно від інших людей. Мені господині таких же неймовірно гарних клумб говорили: «Та що там у нас, а от у Людмили! Якби ви бачили, скільки в неї квітів!». Звичайно, було цікаво, хто ж така ця жінка. А виявляється, знаю я її як волонтера. Олег Володимирович – керівник Пологівської самооборони, не раз активісти цієї громадської організації допомагали військовим. І жодна з їхніх поїздок до бійців не обходилася без смаколиків, приготовлених Людмилою. Знаю, що вона готувала їх з великою любов’ю і побажаннями миру. А от про її хобі дізналася нещодавно випадково.

Людмила Василівна давно і невиліковно «хвора» любов’ю до квітів, тож не дивно, що невеличкий будинок і присадибна ділянка Коломойців рік за роком перетворилися в суцільний квітник. І зупинитися жінка не може. Вона вирощує кімнатні квіти, робить з них цікаві композиції. Квітники навколо будинку більше нагадують ботанічний сад, ніж звичайний двір.

– Хтось мріє після смерті потрапити до раю, а ми в ньому живемо давно, тут – на землі, – говорить Олег Володимирович, який у всьому свою дружину підтримує і допомагає їй. – Нелегко знайти свою половинку, рідну людину, а мені пощастило з дружиною.18342484_223499484803813_1467621078558716469_n

Таку добру, щиру, щедру, відкриту людину зараз рідко можна зустріти. Людмила Василівна випромінює тепло. Напевно, це відчувають і рослинки, які вона висаджує, за якими доглядає, мов за дітьми, тому й радують її пишним цвітом.

Поки працював металоштампувальний завод, пологівчанка трудилася там комірником. Потім майже весь свій час стала приділяти квітам, і це хобі тепер підштовхує жінку до якихось нових відкриттів. Нещодавно вона почала виготовляти різні композиції з підручних матеріалів. В неї виходять дуже гарні поробки з ялинкових шишок. З них Людмила Василівна виготовляє навіть корзинки.

– Що надихає Вас? – питаю в неї.

– Саме життя, люди, з якими спілкуюся, підказують, що ще можна спробувати. Завжди цікаво щось новеньке зробити. Це неабиякий відпочинок від буденних турбот, – ділиться жінка.

Ось такі захоплення окриляють людей, вони роблять їх щасливими. Дивишся на всю цю красу, а думки одні виникають: нехай ця «хвороба» любові до квітів, до творчості вражає як можна більше людей, щоб на Землі було більше щасливчиків і райських куточків.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву Людмили Коломоєць.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. “Все смешалось в доме Облонских” – это из “Анны Карениной” А “Смешались в кучу кони, люди… ” – это из “Бородино”…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут