Якої думки про стан доріг пологівці? (Опитування)

0
0

Стан доріг в нашому районі, м’яко кажучи, жахливий. У селах про ремонт тільки мріють. На деяких вулицях міста почали підготовку до ямкового ремонту.  Порозрубували ями, зачистили їх, але погода не дала закінчити почату справу. І “стрибають” автівки з однієї ями в іншу. І згадують водії ремонтників часом злим і не зовсім тихим словом…IMG_5160

У минулому випуску “Пологівських вістей” тема номера була присвячена саме дорогам, перспективі їхнього ремонту. І ми поцікавилися у пологівців, а якої думки вони про стан доріг? І ось які відповіді отримали:

Наталія Войко, м. Пологи:

IMG_7076– Я б сказала, що стан доріг у Пологах жахливий. Нещодавно гостювала в російському місті Бєлгороді, там, дійсно, дороги – хоч котися, скрізь асфальт, скрізь доглянуто, що в центрі міста, що на окраїні. А в нас, як інший світ. Я живу на Червоному висілку, по вулиці Історичній, одна її частина асфальтована, а інша – ґрунтова. Ми самі за нею доглядаємо, підсипаємо. Та справа в тім, що по вулиці живе власник КАМАЗу, як проїде в негоду, утворюються глибочезні ями. Скільки б їх не засипали, все без толку. Якщо до хворого виїжджає «Швидка допомога», зупиняється по І.Крилова, а фельдшер йде пішки.

Олександр Фартушний, м. Пологи-5:

IMG_7074– Живу на «Мурмані», де всі дороги ґрунтові. А це означає, що в спеку вони підсихають, а в негоду – по них неможливо пройти. Вже стільки в них всипано цегли, іншого будівельного непотребу, а користі ніякої. Є на нашому краю вулиця з величезною ямою посередині, в якій постійно купаються гуси та качки. Влада про наше бездоріжжя знає, але з її боку до нас щось ніякої уваги. Я навіть не вірю, що колись на «Мурмані» з’являться нормальні дороги.

Сергій Жежера, с. Пологи:

IMG_7080 Жежера Сергій– До шляхів у селі Пологах претензій не маю, там цим питанням займається сільський голова і дуже серйозно. А за межами села дороги жахливі. Вночі виїхав з Донеччини, де йде війна, і скажу, що там дороги набагато кращі, ніж у нас. Тільки впав снаряд, і вже бригада виїхала, залатала дірку. А я годину їхав з Гуляйполя до села Поліг, бо суцільні ями… Чому там так, а у нас по-іншому, не можу зрозуміти?

Сергій Панасенко, с. Пологи:

IMG_7079– Хіба в нас дороги? Одно б’єш в машині скати та передки. Достатньо проїхатися по мосту в селі Пологах або від нього до колишньої чайної. Я вже мовчу про дорогу на Гуляйполе – це якийсь жах. Я більш, ніж упевнений, що якби наші керівники їздили на власних машинах, а не на службових, і ремонтували б їх стільки, скільки ми, дороги були б значно кращі.

Аліна Верлата, м. Пологи-5:

IMG_7083  Верлата Аліна– Переважна більшість пологівських доріг перебувають у вкрай незадовільному стані. Навіть ті, в які торік вклали три мільйони гривень, безпечними назвати не можна. Там знову ями, знову дірки. На них люди просто убивають і гроблять свої машини.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут