Як новоселівські школярі Полтавою подорожували

0
40

DSC02198Духовна столиця України місто Полтава зустріла нас теплим весняним сонечком. Чудові краєвиди заворожили своєю неперевершеністю.

Подорож  була дуже насиченою. Розпочалася вона з відвідування музеїв відомих українських письменників  П.Мирного та І.Котляревського. Пішки пройшли ми центром Полтави, познайомилися з багатьма історичними пам’ятками різних епох та періодів. Але найбільше учнів вразив пам’ятник «Українській галушці».

Відвідали Свя́то-Хрестовоздви́женський жіно́чий монастир, церкву Святого Миколая.  Поповнили свої знання з історії. Дізнались багато цікавих фактів про Полтавську битву та, навіть, були на території, де відбувалися ті запеклі бойові дії. Вразила нас історія та життєвий шлях родини Кочубеїв, їхній зв’язок з Іваном Мазепою. Побували біля могутніх Кочубеївських дубів та вдихнули повітря, сповнене історією  тих давніх часів.

Відвідали ми й Опішнє – музей під відкритим небом, що є одним з найбільших центрів українського гончарства. Брали участь у майстер- класі, і кожен учасник виготовив на згадку мініатюрний глечик. Складали керамічний пазл та малювали глиною. Свої враження про чудову  екскурсію в Опішні залишили в книзі відвідувачів музею.

Родзинкою нашої туристичної поїздки стала подорож до Диканьки. У цьому селі розташована мальовнича церква.  За повір’ям, саме на стінах цієї споруди гоголівський Вакула малював чорта.

У ресторані « Диканька» нас пригощали смачними стравами та полтавським узваром. По-справжньому зануритись в український колорит вдалося завдяки акторській майстерності гоголівських героїв. Сам Микола Васильович Гоголь вітав нас у Диканьці зі своїми літературними героями: кумедною Солохою, хитрим дяком, підступним чортом.

Учні та вчителі отримали незабутні враження та море позитивних емоцій від побаченого. Про цю чудову поїздку будуть нагадувати численні світлини та чудові сувеніри.

   Хочемо висловити щиру подяку керівникам ПП «Агрофірма ім. Шевченка» І.М.Чуприні та О.І.Чуприні за спонсорську допомогу, батькам учнів школи. Саме завдяки їхній небайдужості діти змогли побачити красу і неповторність одного з наймальовничіших куточків України.

                       З повагою учні, вчителі та батьки КУ «Новоселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут