«Я – як пасочка!». Ми оголошуємо новий фотоконкурс

0
28

Незабаром – найвеличніше свято, Великдень! Наші красуні-господині, їхні чоловіки та діти активно готуються до цього дня: прибирають у своїх оселях, готують смачні страви, печуть паски, чепуряться. Після Великодня соціальні мережі рясніють чудовими фото наших земляків на фоні церкви з пасочками, або вдома з ріднею. Думаємо, пологівцям буде дуже цікаво подивитися на святкові світлини своїх знайомих, родичів та сусідів на пасхальну тематику. І не лише подивитися, а й проголосувати за найкраще фото.

Умови фотоконкурсу. Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти приз, необхідно надіслати на електронну адресу polo[email protected] світлину, де ви зображені з паскою чи пасками або вдома, або біля церкви. Обов’язково вкажіть ім’я та прізвище того, хто зображений на фото та номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися.

Фото прийматимемо до 18 квітня. Голосування за найкраще фото триватиме на сайті https://polvisti.com з 19 до 24 квітня. Переможець фотоконкурсу отримає від редакції газети «Пологівські вісті» приємний подарунок.

maxresdefault

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут