Вербівці побували “На хвилі бажань” (+ФОТО)

0
42

31 березня в Вербівському сільському будинку культури відбувся звітний концерт, на якому було представлено творчі виступи вербівських аматорів.IMG_3752

На заході були присутні гості з Поліг: начальник відділу культури і туризму Пологівської районної державної адміністрації – М. Діденко , директор та методист комунальної установи “Пологівський організаційно-методичний центр” – С. Колісник  та Є.Курносов, а також голова Вербівської сільської ради Л.Кравченко.

Концерт був неймовірним. Дуже пощастило тим, хто зміг його побачити. Весь час, проведений в концертному залі, пролетів непомітно – зал захопила казкова феєрія музики та танцю. Гостей радували гарними піснями, запальними танцями, цікавими театральними постановами та чудесними віршами. Всі місця були зайняті, глядачі в захваті, артисти хвилювалися, та це й даремно, бо все в них чудово виходило.

За традицією в кінці концерту гості розповіли про емоції, які їм вдалося пережити. Не оминули жодної деталі, жодного виступу, згадали кожного аматора гарними словами.
На всіх учасників художньої самодіяльності чекав приємний подарунок, а саме – винагорода за першість. Колектив Вербівського сільського будинку  культури на чолі з О.Дорошенко отримав Диплом за І місце у рейтингу діяльності клубних установ Пологівського району за 2016 рік. Цю нагороду заслужили  всі артисти, які невпинно трудилися весь рік: танцювальні колективи «Світанок» та «Капітошка», вокальний гурт «Асорті», тріо «НЛО»,  О.Самарська , В.Дібровська, С.Марюха , М.Куцевол, дует К.Куцевола  і В.Сердюк ,  дует сім’ї Осадчих, дует В.Кравченко  і В.Осадчої, фольклорний колектив «Селяночки-паняночки».
Дійство закінчмлося, а приємні спогади залишилися. Все, що змогли показати на сцені, – це лише маленька частинка того, що було зроблено за весь рік.
Хотілось би окремо відзначити вербівських майстрів на всі руки, а саме керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Вербівського СБК “Чарівниця”  М.Харченко та її вихованців. Увазі  відвідувачів виставки були представлені  вироби, виконані у різних техніках: вишивка, квілінг, оригамі, плетіння з газетних трубочок, ляльки-мотанки, аплікації з природного матеріалу та ін. Свою майстерність показали також вишивальниці села: Г.Голуб, М.Харченко, І.Яцук, Ю.Сидорська, О.Сидорська. Привертали увагу неперевершені роботи з паперу А.Савченко  та С.Варяника, картини Д.Марюхи  та А.Марюхи, прикраси з бісеру С.Бакути, М.Сидорської, В.Куцевол, Т.Варяник. Виставка  викликала  у глядачів захоплення та переконання, що вербівська земля справді багата талантами.
Автор: Ольга Самара. Фотограф: Вікторія Куцевол.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут