Унікальні картини Дарини Ємець

0
44

У вівторок у районному краєзнавчому музеї відбулася персональна виставка талановитої вишивальниці пологівчанки Дарини Ємець «Тобі, рідне місто, мої любов і натхнення», яку вона присвятила 130-річчю міста Поліг.IMG_8176

Це вже не перша виставка вчительки англійської мови Пологівської СРШ №2 Дарини Ємець. Свої роботи вона презентувала не тільки в Пологах, а й у Гуляйпільському краєзнавчому музеї, Василівському історико-архітектурному музеї-заповіднику садибі Попова, в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї. І скрізь відзначали оригінальний талант молодої майстрині. Її вишиті хрестиком соняхи, маки, українські хатки, лондонський Біг-Бен, водяний млин, застиглі чаплі, осінні пейзажі швидше схожі на картини, виконані вмілим пензлем художника. Все так тонко, так захоплююче і так талановито.

Хто б міг подумати, що, взявши на уроці до рук голку з нитками, школярка захопиться вишиванням назавжди? Сьогодні в творчій скарбниці Дарини більше ста робіт, більшість з яких вона подарувала або вишила на замовлення, одну з них довелося на замовлення вишити аж шість разів. Крім вишитих картин, є в її доробку й вишиті рушники, серветки, сорочки, ікони, що також свідчать про її талант.

З презентацією персональної виставки рукодільницю вітали керівник апарату райдержадміністрації Ірина Браженко, голова районної ради Олександр Покутній, помічник депутата обласної ради Олега Закарлюки Тетяна Яковенко, начальник відділу культури та туризму Марина Діденко, вишивальниці району, котрі говорили теплі слова, дарували квіти, бажали успіхів, натхнення.

Опісля присутні оглянули виставку вишитих картин Дарини Ємець та сфотографувалися з майстринею на пам’ять.

На виставці побувала Лідія Слабишева.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут